entry'ler (137)

bayram namazına giden bazı insanların gizli amacı

(bkz: Riya)

nutuk yırtan türbanlının hazin sonu

Kesinlikle yırtılmamalıdır.

ulusal maç esnasında alkol tüketmek

Şu sıralar ulusal maç olmadığı için laik dostlarımla birlikte gerçekleştiremediğimiz eylem.

laik gence saldıran cami cemaati

Zeynel abidin hoca hapse atılmalıdır.

türbanlılar yüzünden turistlerden utanmak

Tatil yörelerine alınmamaları gerekiyor.

insanlara sütyenini ve külotunu gösteren çarşaflı

Başımızdan geçen tuhaf bir olay.

laik gence saldıran cami cemaati

ailesi türkiye'nin en laik ailelerinden olan, kendisi de aynı şekilde çok laik olan, laik dostum altuğcan’ın, ailesi yobaz olan ve bu yüzden ailesinden çok utanan rahman resul’ün evinde yaşadığı iğrenç gerici ve bir o kadar da irticai şeriat kokan olaylar silsilesi.

türban serbestliği özgürlüğü kısıtlamaktadır

Laplaik bünyeler olarak Bir kere daha haykırdığımız önermedir.

laik şehir izmir deki türbanlı popülasyonu

türbanlı kişi asla atatürkçü olamayacağı için risk oluşturan bir popülasyondur.

bir kutsal kitap olarak nutuk

günlük en az 20 sahife okunması, kanuni olarak zorunlu hale getirilmelidir.

camilere atatürk resmi asılması gerekliliği

laik ve bir o kadar da kutsal şehir izmir'de bazı camilere asıldığını duydum.

chp ye oy verenlerin oyu 2 oy sayılsın

doğru duydunuz efendim.

öncelikle laikliği doruklarda yaşayanlara selam ederim.

şu laik hayatımda, keşfettiğim en harika fikirlerden biridir. bir tespittir ve milyarlarca laik insanın aklından geçendir. şimdi bu fikrin tespit boyutuna gireyim.

milyonlarca laik, binlerce laplaik* ve bir tane yüce ve bir o kadar da ulu önderimiz'in ülkesi, laik türkiye cumhuriyeti'ne bakalım. iktidarda bulunan parti oylarını, ulusumuzun genelde hangi kesimlerinden almaktadır? varoş, kırsal kesimlerinden, cahil halk kitlesinden almaktadır genelde iktidar partisi. hatta irticai şeriatı had safhada yaşayan insanların büyük bölümünden almaktadır oylarını.

yüce ve bir o kadar da ulu önderimiz atatürk'ün kuruculuğunu yaptığı chp ise oylarını okumuş ve aydın insanlardan almaktadır. ancak ülkemizde cahille aydın ayrı tutulmamaktadır. bir çoban ile bir profesör aynı oyu vermektedir.

bana göre bu durum yanlıştır. chp'nin seçmen kitlesi aydın bir kitle olduğundan chp'ye oy verenlerin oyunun iki oy sayılması gereklidir.

insanlara sütyenini ve külotunu gösteren çarşaflı

yobaz egemen bir ülkede yaşanan ilginç olay.

bugün atam için ne yaptın

evimin duvarındaki nutuk isimli kutsal şaheserin tozunu sildim.

bugün atam için ne yaptın

100 sayfa nutuk okudum.

uludağ sözlük ün irticai şeriatçı dolu olması

Yanlış değil doğru duydunuz efenim.

Benim gibi laplaik, yüce ve bir o kadar da ulu önderimiz atatürk Sevdalısı, ilke ve inkılaplara gönülden bağlı, nutuk isimli kutsal şaheseri defalarca hatmetmiş, devrim muhafızı bir insanın bu sözlükteki istatistik derecesi bu durumun kanıtıdır.

# gün istatistik sırası
1. 19.11.2014 önceki günün kötü entryleri 10. sıra
2. 18.11.2014 dünün kötü entryleri. 8. sıra
3. 17.11.2014 önceki günün kötü entryleri 12. sıra
4. 16.11.2014 önceki günün kötü entryleri 18. sıra
5. 01.10.2012 geçen haftanın en kötü entryleri 1. sıra
6. 30.09.2012 geçen haftanın en kötü entryleri 1. sıra
7. 29.09.2012 geçen haftanın en kötü entryleri 1. sıra
8. 28.09.2012 geçen haftanın en kötü entryleri 1. sıra
9. 27.09.2012 geçen haftanın en kötü entryleri 1. sıra
10. 26.09.2012 geçen haftanın en kötü entryleri 1. sıra
11. 25.09.2012 geçen haftanın en kötü entryleri 1. sıra
12. 24.09.2012 önceki günün kötü entryleri 1. sıra
13. 23.09.2012 dünün kötü entryleri 1. sıra
14. 22.09.2012 önceki günün kötü entryleri 22. sıra
15. 21.09.2012 dünün kötü entryleri 13. sıra
16. 21.09.2012 bugün ilk girilmiş entry'ler 8. sıra
17. 19.09.2012 önceki günün kötü entryleri 22. sıra
18. 19.09.2012 önceki günün kötü entryleri 3. sıra

atatürk ü sevmemek suç olmalı kampanyası

Aslında koruma kanuna var ama yetersiz.

sonlaik

hakkında troll dediler, espri yapamıyor dediler, hakaretler ettiler, sahte laik dediler. Bunların hepsine verilecek cevabım var ama üstün ve laik terbiyem elvermiyor.

Bu şahıslar dini yobaz veya irticai şeriatçı. Bunlar aslında benim laplaik şahsımı değil laikliğin kendisini hazmedemiyorlar. Ama kafalarının içine sokacağım laikliği, devrimleri.

türban serbestliği özgürlüğü kısıtlamaktadır

Evet doğru duymaktasınız.

Efendim bir takım dini yobaz ve irticai şeriatçı kesimler, talihsiz türban serbestliğini özgürlük olarak görmektedir. Ancak özgürlük bir başkasının özgürlüğünün başladığı yerde biter. Bu yüzden türban tamamen yasaklanmalıdır.

(bkz: Türban tamamen yasaklansın kampanyası)

Şöyle anlatayım, türban büyük bir insan kitlesine tacizde bulunmaktadır. Türbansız laik ve çağdaş bayanlar, türbanlı birini görünce üzerlerinde haklı olarak baskı hissetmekteler. Mahalle baskısıdır bu. Bu durum türbanı özgürlük olmaktan çıkarmaktadır.

Bu duruma istinaden doğru, haklı ve laik bir önermedir.

şapka devrimi laiklik adına yapılmış bir devrimdir

Doğru duydunuz efendim.

şimdi içinizden şapka devrimi ile laikliğin ne alakası var dediğinizi duyar gibiyim. hiç olur mu? şapka devrimi, laiklik için çıkartılmış bir kanundur. laik bir insan dini vecibeleri yerine getirirken kimsenin görmemesine, dini propaganda yapmamaya, irticai şeriata prim vermemeye mecburdur.

türkiye cumhuriyeti vatandaşı herkes laik olmak zorundadır. kanunlarla sabittir. bu yüzden kimse dini propaganda yapıp irticai şeriata prim veremez. kafaya fes, takke, sarık vb. gibi dini yobazlık ve irticai şeriat kokan ürünler takmak irticai şeriatın ayak sesleridir. bu ürünlerin kullanımı laiklik ilkesini zedelemektedir.

bu yüzden yüce ve bir o kadar da ulu önderimiz atatürk ileri görüşlülüğü sayesinde bu devrimi gerçekleştirmiştir. bu devrime direnen isyancılar cezalarını almışlar ve gereken yapılmıştır.

Sarık, takke gibi malzemeler benim göz zevkimi zedelediği için aynı zamanda özgürlüğümü de taciz etmektedir.

tanım: şapka devriminin yasakladığı fes, takke, sarık gibi irticai şeriat kokan ve laikliği zedeleyen bu ürünler bu devrimle yasaklandığı için doğru önermedir.