entry'ler (11)

zor günlerden geçenlerin bildiği en iyi şey

En çok yanında olmasını istediğin,derdini anlatmak istediğin sözde 'yakın arkadaşlarının' seni arayıp nasılısn diye bile sormaması.Gerçek dostşuğun olmadığının insanların menfaatçi olduğunu herkesin sadece kendisi ve kendi çıkarları uğrunda yanınızda olduğunu hisstiğiniz o en acımasız an..

altın ın gramının 411 lira olması

yuhhh! dedirtten olay. Bu nasıl mümkün olabiliyor ya !yazık gerçekten yazık.

masterchef türkiye jürisi

inaılmaz kaba olmamkla berarber küçük dağları ben yarttım düşencesiyle hareket eden jurilere biri dur demeli artık. Karşılarında insan olmaktan öte bi canlı, yaratık nasıl olur da böylesine itici, rahatsız edici konuşabiliyorlar gerçekten anlam veremiyorum

kadın cinayetlerinin asıl sebebi

Ataerki bir toplum yapısıyla büyüyüp, ebeveyenleri tarafından sürekli pohpohlanıp -ben oğlum her şeti yapabilir, küçük dağları o yarattaı-imajını çocouklarına devamlı çizmeye çalışan aileler bu ve bunun türevleri birçok problemin başını çekiyor.

yazarların en son mutlu geçirdiği yıl

çok üzgünüm ,bunu haturlamayack kadar uzun yıllardır mutsuzum .Şaka bi yana da en son 2016 senesinin baharında inilmaz mutluydum her şey o kadar mükemmeldi ki bi daha düşü yapacağım asla aklıma gelmezdi .

almanca öğrenmenin gereksizliği

valla kardeş her dil bir insandir diye boşuna dememişler dil öğrenip oranın yerli halkıyla rahat rahat konuşurken bunun hafifliğin o kadar hissedeceksin ki..

vasiyetim

evet, umarım sizlere kendinizi kötü hissetricek hiçbir şey yapmamışımdir, dnyaya iyilikler saçın, hep mutlu olun, olayları benim gibi abartım dert ettmeyi hepiniz çok değerlisiniz, kendinizi sevin...
ha bu arada alaçatıdaki villamı satıp parasını afrikadaki çocuklara bizzat ulaştırın.
sevgiler..

içinden geçenleri yaz

çok üzgünüm, bunların hiçbiri yaşansın istemzdim, zorunluluklar ve üstesinden gelmen gereken onca iş, çok umarım ilerde çok mutlu olaçağın kararlar almısşındır.

geceye bir söz bırak

bazen yanında birileri varken de yalnız hissedersin.

atiye dizisi

fazlaca herkes taraından izlenip konuşulduğu için izlenmeden itici kanısına vardğım bi dizi.

atatürk günümüzde yaşasaydı

zamanında yaşayarak bize yapacağı tüm iyilikleri fazlasıyla yapan ulu önder bu kirli çağda yaşasaydı mujtemeln içi kan ağlardı.