bugün

evet efendim...

sabahın kör vakti, daha kumrunun bile huu huu çığlıklarını pencerenin kenarında duyamadan farkedilen, o hafta içi hergün o saatte dışarıya çıkabilen kadının asıl niyeti. hep mi ağlayacak bu adam?

dün başıma esrarengiz bir hadise geldi yine. tabii ki önceleri de böyle olaylar yaşıyordum, fakat her allah'ın günü sabah 7 gibi süslü püslü biçimde, mini etekle, hatta kocasının yolcu ettiği bir kadın dilinde izmir marşıyla evden neden ayrılır? nereye gider?

neyse, sabah namazını kıldım, biraz da feyste falan takıliyim belki eski takıldıklarımdan falan denk gelir ya da canım sıkılır da bi konekşın kurarım ev de boş diyordum. bir anda aşağıdan tak tak sesler gelmeye başladı. yine hafta içi her sabah duyduğum o topuklu ayakkabı sesi...

bir kadın, genceciiiiiiik. kapıda kocası hadi canım geç kalacaksın diyor. mini etekli karısını eliyle bir yerlere yolluyor...

kadının dilinde ayyhh servisi kaçıracağım cümleleri geziyor...

benimse dilime acıklı bir türkü saplanıyor ve çıkmıyor...
(bkz: erken boşalma)
8'de kalkacak olan otobüse yetişmektir.
sabah saatinde kadın dışarı çıkmaz, gece saatinde kadın dışarı çıkmaz.Oğlum sizin derdiniz ne?O koca kafanın popondan büyük olmAsı mı?

Hiçbirşeyetmeyenadamların söylediğinimi dinleyeceğiz?Evet efendim ne demek?Camide vaaz mı veriyon?

(bkz: neden bana kimse vermiyor diye sızlanan yazar)
kesinlikle sikişmektir. başka bir işi olması mümkün değil.
ekmek parası kazanmaktır. sabah 7'de dışarı çıkan çoğu insan gibi.
troll dürtmektir.
para kazanmaktır.
yazarın kadın olduğu günlerden kalan bir anıyı başkasının gözünden bizimle paylaşmasıdır.
sokakta sevişmektir.yada çapaklı çapaklı bakkalcıya falan vermeye gidiyordur.sabahın 7 sinde ne yapılır ki başka ?
sözlükte artık trollüğün, öküzle dönüştüğünün göstergesidir. artık trollük değil direkt insanların ahlakını, namusunu, kendisini sorgulayıp, harekete dönmüş iş. yani şimdi bu başlığın sahibinin annesi sabah 7'de fırına ekmek almaya hiç mi gitmiyor falan demeyeceğim abi. o adam bunu biraz düşünse zaten aklınca yaptığı trollüğün aslında ne kadar malca bir şey olduğunu anlardı zaten.

bu trollerin açtıkları başlıklar üzerinden zall, moderasyon maddi, manevi tek bir şey kazanıyorsa sikeyim böyle işi zaten.
sevgilisinin evine gitmektir. sabah ereksiyonunu kaçırmak istemiyordur belki. yok artık. kadınlar gece çıkar, laf edilir; gündüz çıkar, laf edilir. ne zaman çıksın lan bunlar?
(bkz: işe gittiği zannedilen kadın)
fatma güldür. sevgilisini uğurlamak için çıkmıştır, büyük ihtimal.
ailesine destek olabilmek adına akşama kadar tabiri caizse it gibi çalışan, kocasına yük olmaya kıyamayan ve yükünü hafifletmek için işe giden kadındır..

bu başlıkta görüldüğü üzere yurdumun diğer kesiminde kalan kadınlar gibi kıymeti bilinmemektedir.

(bkz: adileşmeyelim beyler)*
kimseyi ilgilendirmeyecek durumdur.başlıgı açan yazara küfürden başka bişey kazandırmaz.
spor yapmak için çıkmış olabilir.
okula veya dersaneye gidiyodur. hemen fesatlık yapmayın. ben haftaiçi hergün okula 7 de gidiyorum hafta sonuda dersane 7 de baslıyo yani herkes akşama kadar uyumuyo milletin işi gücü var.
(bkz: sabah 7 de dışarı çıkan kadına bakan adamın niyeti)
işine gidiyordur.
spor yapmak istemiş olabilir. bazı gerizekalılar gibi pc karşısında böyle abuk sabuk başlıklar açıp götünü büyütmek istemiyordur.
kendisini hicbiseyebosunaiclenmeyenadamın kollarına atmak olmadığı kesindir, ki öyle olsaydı, kendisi burada yazacağına, hatunla cinsel sexin ön hazırlıklarında olurdur.*
kahvaltilik almaktir.acim ac kahvalti yapamadim.
güncel Önemli Başlıklar