bugün

entry'ler (8)

üniversite

öğencilerin ayrı eve çıkmak için farklı şehirler yazdığı okullardır. Neyseki artık letgodan öğrenci evine eşyalar bulabiliyorlar.

iddaa mühendisliği

cok iyi ya bölümü olsa okurum yemin ediyorum şuan bilgisayar mühendisliği okuyorum neyse nerden girdim lan ben bu konuya. dünya kupası başlıyo kupon yapmaya başlamam lazım acil para lazim bets10 hesabıma para atayımda bari az kupon yapalım bayramda.

özel bilgi lisesi

komşu okul evrim lisesi ile kavga sonrası müdür hasan tuna'nın "peygamberimiz ne demiş? sana ekmek atana sen taş at" beyanatı ile zihinlere kazınmış, zaman içerisinde eğitim kalitesini ve dolayısıyla popülerliğini yitirmiş lise.

lakap

insani sinir eden, toplum icinde rezil rusva yapan, bazen kavga sebebi, kişiye bir ozelliginden dolayi takilan sahte isimler.

kekeme

kekeme bir arkadasim bateristti, devamli bagetleriyle gezinir okul siralarinda egzersiz yapardi..

kek

nil karaibrahimgil şarkısı. nedense süper eğlendiğim bir şarkı dinlediğim zaman.

mahsun kırmızıgül

kendisi bizzat hemsehrimdir (cocuklugunu hatirlarim onun 'kebapci ciragiydi') ama sesi gibi kisiligide guzeldir.

keko

özel bilgi lisesi'nin efsane müdür yardımcısı aleaddin kasapoğlu'nun lakabı.