bugün

entry'ler (1)

atatürk ün türkiye ye vermiş olduğu zararlar

Ulan hillman mısın nesin gördüm senin yazdığın b*kları hesap açtım. O dönemden ne bekliyodun *mın evladı.
1. Mustafa Kemal döneminde uygarlaşma, liberalleşme, çağdaşlaşma olarak adlandırılabilecek ilerici hareketler başlatıldı ve bu olmasa şuan ıraktan farkımız olmazdı!
2. Astı kesti demişin başka entrylerde de; bi eline silah bi eline kuran almış dönemin işidçilerini başka napsın; git az araştır lan tarih öptüğümün g*vadı!
3. O dönemde yapılan gelişmeleri aklın almaz. Tabi bi tayip döneminde gevurun gelip senin emeğinle fabrika kurması senin de bundan övünmen kadar büyük başarılar olamaz ama 1928 yılında Türkiye CUMHURiYETi kendi uçak fabrikasına sahipti (daha 5 yıllık ülke).!
4. Gene öbür yerlerde de diktatörlük demişin. Evet terim olarak diktatörlüğe uyar ama diktatörlüğün Aydınlanmacı Diktatörlük diye bir çeşidi vardır ve okumamış etmemiş insanlarla dönemin ulaşılması zor kavramları hakkında oylama yapmasını aklı olan bi insan bekleyemez.
5. Son olarak sen ve senin gibiler sevmiyosanız Mustafa Kemal'i ve kurduğu ulu ülkeyi defolup gidersiniz yada toprağa girersiniz. Bu ülkenin bu milletin yolu bellidir; ne islam bayrağı altında din dışı hastaca hareketlerle gevura satılacak, ne de kamera önünde halay çekip kamera gidince çocuk öldüren soysuzlara emanet olacak. Türkiye Türk'ündür ve Türk atasının da olduğu gibi Özgür, Asil ve Uygardır!!! - Bunu derken kendi milletini köle edip gevuru başa geçiren osmanlılardan değil; dünyayı kasıp kavuran Hunlardan, kıskanılıp da pers olduğu saçmalıkları öne sürülen iskitlerden, batının çaldığı teknolojilerin sahibi Uygurlardan ve bozkurtu ulu kılan Göktürklerden bahsediyorum.
Türk'üz, Türk'üz diyerek nefes alacağız, araplarla aynı kimliği kullanarak değil!!!