bugün

entry'ler (11)

atatürk içki içti diye içki içmek

Çamur atmaktır.Daha çok bahaneler varken ilginç bahane yaratmaktır.

gülünmemesi gereken yerde gülmek

Hocaya göre dersin en can alıcı yerinde sıra arkadaşınla gülerken sınıftaki öğrencilerin ve hocanın bakışlarına maruz kalmak.

amatör yerli gizli çekim

internette ne zaman yararlı bir şeyler bulmaya çalışsam ordan burdan karşıma fırlayan enteresan,pis,kötü,kaka resimler,yazılardır.

az samimi olunan insana selam vermemek

insanın kendisini ya karşılık alamazsam diye tedirgin hissettiği anlardır.Asosyallik değildir.Kendini düşünerek yapılmış tercih meselesi dedirten davranıştır.

bir insan niçin gece uyumaz

Düşünce aşkı olduğundan uyumak yerine aşkını tazelemeyi tercih ettiği için.

şebnem ferah

9 yaşımdan beri dinlediğim o zamanlar sözlerindeki derinliği pek anlayamasam da şimdilerde yazdığı her sözdeki anlamı onun gibi bakarak görebildiğim,konserlerinde eğilip apartman topuklu botlarıyla kendi çevresinde dönüp tatlılığına tatlılık katan,çok iyi ıslık çalmasına rağmen arada çıkartamasa da ( ay bu bazen olmuyor ya) diyen,eski adlı parçasına çektiği kliple Vazgeçtim Dünyadan'ı hatırlatan ve gala konserinde yine aynı şarkı eşliğinde arkadan geçen slayttaki fotolarla bizlere sunulan hazineleri ne kadar benimsemiş olduğunu gösteren sevimli sevilesi şirine.

sözlükten silinme sebepleri

Öküz türkçesi kullanmak(örn:mhöö),küfretmek,hakaret etmek şahsın devre dışı bırakılması.

sözlük formatı

Yeni gelen yazarların ve hatırlama amaçlı olarak diğer yazarların da okuması gerekn bölümdür.

çaylaksınız

ilk görüldüğünde bi anlığına da olsa ezik hissettiren andır.

ojesi soyulmuş kız

Herzaman bir bahanesi olan kız tipidir.(ay silemedim iş güç cart curt)

komünist geçinip i phone kullanan tip

converse giyip saç uzatıp çoğumuzun elinde olmayan telefonlara(lar diyorum çünkü iki telefon taşıdıkları olur)sahip olan bir de oturup bir şeyler konuşmaya başladığınızda gerçekten bir şeyler biliyormuş gibi konuşsa da aslında bi b.k bilmeyen insanlardır .