bugün

entry'ler (8)

callanetics

neden bu kadar az entry girildiğine şaşırdım doğrusu, efsanedir. yapmayı düşünenlere tek tavsiyem hemen başlasınlar. sonuçlar karşısında şok olacaksınız. olur da birde diyetle desteklerseniz sülün gibi olursunuz 1 haftaya, benden söylemesi.

bihter yöreoğlu

Vefatının 5. yıl dönümde sevgi ve saygıyla anar, Behlül Haznedar kişisine Allah'tan hidayet dilerim.

bu saatte sözlükte dolaşan 1 60 boyundaki kız

Boyum 178 olmasına rağmen bu saatte sözlükte dolaşan cinsiyim bende. Dışlama ve farklılaştırma yapmayalım lütfen.

feleknas uca

Türkçe konuşmayı bilmeden Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne vekil olmuştur. Aklıma felak ve nas surelerini getirmesine rağmen kendisi yezidi'dir.

recep tayyip erdoğan

Sevdiğim ve saydığım Cumhurbaşkanımız'dır kendisi. Başbakanlık zamanında eğitime bir çok katkıda bulunmuştur. ilk ve ortaöğretim öğrencilerinin kitapları ücretsiz edinmesi gözümde kendisini oldukça sempatik kılmıştır. Olur da kyk yurtları ihtiyacı olanlara ücretsiz olursa kendisine sevgim katbekat artacaktır.

oruç tutmayan kafir bireyler

Oruç tutan bir birey olarak, oruç tutmayanları kafir olarak nitelemeyi çok yanlış buluyorum. Lakin oruç tutmamak şirk ve küfür olmadığı için kafirliğe yol açmaz zannımca.

araplardan nefret etme sebepleri

Irkçılık ve nefret söylemi içeren bu başlığı lanetliyorum, yapmayın etmeyin gözünüzü seveyim ramazan günü, günahtır.

shameless

Bana ingilizceyi öğreten dizi. Sayesinde varoş mahallede yetişmiş bir zenci gibi ingilizce konuşuyorum.