entry'ler (13)

sahidenbenmiyim

çok tatlısın ya sen,adı ne bakıyım?

doktor ve hemşire evliliği

bunlar eskidendi artık milyonda bir rastlanıyor.eskiden kadın doktor hatta doktor azdı,adamlar yokluktan evlenmişler.aklı başında bir doktor körü körüne aşık değilse şu zamanda yapmaz,yapmıyor da.

not:bir bayanım ve eğer bir doktorla evlenmek istersem benim de doktor olmam veyahut o statüde bir mesleğe sahip olmam gerekir diye düşünüyorum.doğru olan bu,yaşam standartları örtüşmeli kesinlikle.

said hatipoğlu

samimiyet yükleniyor.... server error..server error...error...error....error....error...

konuşanları tahtaya yazmış efsane nesil

o neslin bu eylemini göğüsleyen benim.5 yıllık ilköğretim hayatımda 4 yıl sınıf başkanlığı yapmamdan kaynaklanmaktadır. (bkz: popi olma durumları)

2014 ösys sonuçları

mf sıralamam 19.000 tm sıralamam 10.000 olduğu halde riskli tercih sonucu hiç bir yere yerleşemediğim sonuçlardır.üzmemiştir.iç burkmuştur.

üniversitedeki ilk gün

merakla beklediğim gündür. lakin sanıldığının aksine bir umut beslemiyorum sadece merak işte.

metallica nın en iyi şarkısı

kesinlikle nothing else matters. https://www.youtube.com/watch?v=SzsDHtzx6tI

kızları anlama rehberi

yoktur. kızları değil sevdiğiniz insanı anlamaya çalışın. böyle devam ederseniz (bkz: beni anlamıyorsun diyen sevgili)

sözlük yazarlarının doğduğu aylar

Eylül'dür. o hiç sevilmeyen başak burcunun ağına takılmışsınızdır. bir sonbahar çocuğu daha gelmiştir dünyaya. soğuk, yağmur, topak kokusu vazgeçilmezinizdir artık.

herkesle iyi anlaşan sevgi pıtırcıkları

nedense en hoşlanmadığım insan karakterine tekabül ediyor. herkesle anlaşmak zorundayız zaten kimi durumlar, ama o sevgi pıtırcıkları girince işin içine sünepe ve sevgisinden emin olamayacağım insanlar geliyor gözümün önüne. (bkz: benden uzak olsun)

cip süren türbanlı kadınlar

cip süren türbansız kadından farkı yoktur. bunu düşünceğinize benim neden yok diye düşünün, kıskançlığa lüzum yok.
not: aşırı pahalı araba kullanmanın gösterişten başka bir amacı olmadığına inanıyorum türbanlı, türbnsız, kadın, erkek farketmez.

kısa mesaj ile ilişki bitirmek

kısa mesajla başlayan ilişkinin kısa mesajla bitmesinden kaynaklanır. naber'le başlayan bir ilişkiden cemal Süreyya şiirleriyle gelen final saçma olurdu dimi?.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

https://www.youtube.com/watch?v=bS3gUZcHI68