bugün

entry'ler (25)

japonca vs korece

japocanın kelime yapısı türkçeninkine benzer eklemeli bi yapıda.bunlar yapı bakımından kardeş dillerdir o yüzden öğrenmek isteyen varsa daha kolay öğrenir.

asli 35

bende bilmiyorum sözlükte ne oluyo ne bitiyo hiç bi fikrim yok hatta gelip yazıp çıkıyorum o kadar.

atatürk ün konuşma kabiliyeti sanki biraz zayıftı

örnek gösterdiğiniz adolf hitler Atatürk ün küçük bir hayranıydı; Atatürk e zırhlı bir mersedes hediye etmiş farklı yollarla da hayranlığını yinelemeye devam etmiştir.
Örneğin:Varsailles anlaşmasını yırtarken-Atatürk ün 10 yıl önce yaptığını biz şimdi yapabiliyoru deyişi ünlüdür
ve yine adolf hitler Atatürk hakında-Benim ustan Il-duce dirama onun ustası da Mustafa Kemaldir demiştir
ve tekrar adolf hitler:Atatürk ün ilk öğrencisi Mussolini 2. öğrencisi de benimdir demiştir
[kaynak:Hitlers Table Talk]

kadınlar askere gitse olabilecekler

Kızlar neler yapabilir bence güzel aklınızı fazla yormayın.Bazı erkeklerin sorunu onların hayatları boyunca olup olabileceğinden daha delikanlı olmamızdır işte bu karalama politikası hep bu yüzden.

bakire izmirli kız

Bakirelik sandığınız gibi sadece kızlık zarıyla ölçülen bir kavram olmayıp asıl anlamı el değmemişliktir.Kızların bekaretinden konuşmaya da üzgünüm hiç kimsenin hakkı yok.şahsi yaşam tercihidir sadece kendini etkiler saygı duymaya da köpek gibi mecbur herkes.

sözlüğün 11 12 yaşındaki çocuklarla dolu olması

17 yaşındayım ergen yaşı küçük olana değil tecrübesi küçük olana denir nokta.

dinsiz devlet

Devletin dini olmaz olmamalıdır.zira herkes ancak bu şekilde dinini yaşamakta özgür kalabilir.

ülkenin koalalar tarafından yönetilmesi

huhuk okuyup son vereceğim konudur.

hanım sözlük yazarlarının en sevdikleri eşyaları

~~parfümüm

türkiye

canımı vereceğim ülkedir.

üniversite okuyan kızın asıl amacı

ülkeye katkısı olsun diye abi mesleği olsun hayalini gerçekleştirebilsin ya da daha yakın olabilsin diye.ayakları üzerinde özgür bireyler olabilsin diye kimse gidip göt göbek açalım bizi de siksinler bi güzel diye onca sene dirsek çürütmüyo.

uludağ sözlük kızları

Hıı yoklama mı vardı? Burda efendim yarı uyanmamış yalnızlığından ayısına sarılmış kızlar kızlarımız.

yastıkla sevişen yazarlar

yastıkla sevişilir mi hiç. oyuncak ayım var benim.

ajdar ın öldükten 50 yıl sonra anlaşılma ihtimali

Kürtlerin kürdistan hayali gibi bişey. yani düşünülmesi bile vakit kaybı

turp gibiyim turp şurup gibiyim şurup

çlgınlar gibi dans edelim millet turp gibiyim ohh ohh.

bu saatte sözlükte takılmak

belki de napacağını bilmeyen yeni başlamış sade bir çaylaktır. çokta şeyapmamakgerek.

evden kaçan kızları kimler sikiyor

ben sikmiyorum gençler. dur ya ben o konumda değilim zaten. yanlış oldu beyler devam.

hdp den rahatsız olan liseli milliyetçi

Hdpden rahatsız olan liseli milliyetçidir. yarın okuyup vatanına faydalı olmak için sınavlar arasında imanı gevlemiştir ama soysuz değildir.

çocukken yapılan saçma şeyler

Saçma müzikler açıp çılgınca tepinmek örn. Ajar favorim çikita muz
Not:hala yapıyorum

akp ye oy verenin insanların zeka seviyesi

Çaldı diyosun yol yaptı diyor abi götünü sikecek dese korkarım zevk alacaklar.