bugün

entry'ler (12)

plato meslek yüksek okulu

Tolga Yazıcı’nın pratiğe dayalı eğitim modeli uygulattığı, ‘iş işte öğrenilir’ sistemini getirerek, sektörle iç içe hareket eden yeni nesil okuldur.

ielts

cumartesi günü gireceğim sınav.

british council'ın sitesinden sınav bilgilerime baktığımda speaking sınavının 13.40'ta olacağı yazıyor. 13.40'ta bütün adaylar için mi olacak yoksa sadece benim için mi ? Eğer sadece benim için değilse tahminen benim işim ne zamana bitmiş olur ? 15.45'teki trene yetişebilir miyim ?

Bilgisi olan, daha önceden girmiş kişiler bir mesaj atarlarsa çok sevinirim.

my name is mahmut tuncer

en yakında yaptığı ingilizce şarkılarla tekrardan efsanevi bir şekilde geri döndüğümüz eurovision'a da katılmasını beklediğim ve istediğim halay master.

diyollaa diyene tecavüz etmek

birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımız olan şu günlerde gereksiz ve yersiz olacak bir eylemdir. zira ülke olarak şu sıralar tecevaüz'in t'sini bile duymaya tahammülümüz yoktur.

beşiktaş 9 liverpool 0

playstation'da ya da bilgisayarda bir futbol oyununda en basit modda (amateur, beginner, easy) oynanan bir karşılaşmanın skoru olmaktan başka bir şey olamaz. ya da liverpool'un bütün oyuncularının hastalanıp toplamda 200 metre koşmaları ve kalecinin hiçbir topu kurtarmaya yeltenmemesi ile olabilir.

misafirlikte çatır çatır sıçmak

bu eylemi gerçekleştirmek için taharet musluğunu ya da klozetin sifonunu çekip sesi izole etmeye çalışmayı gerektirir. ayrıca kokuluysa o da büyük stres yaratabilir. bu durumda klozete yapıldıysa klozet kapağı kapatılarak bir süre kimsenin tuvalete girmemesi için dua edilir.

vodafone

Türkiye şartlarında en iyi ihtimalle ikinci olabilecek gsm operatörüdür. turkcell çıtayı çok yükseğe koymuştur.

kardan kule

yağmur yağarsa ve/veya güneş açarsa erir.

ilk kez buluşulan kızı kelleciye götürmek

sarımsak koyalım mı diye sorulduğunda belki öpüşürüz diye düşünerek reddetmeyi gerektirir.

banyo da sabuna basarak kayıp ölmek

daha beteri o esnada ölmeyip daha sonrasında suyun elektrikli bir aletle temasa geçip elektrik çarpmasıyla ölmektir.

osmanlı imparatorluğu

doğmuştur, yaşamıştır ve ölmüştür. Bir daha var olmayacaktır.

erkan topuz

ağzını yaya yaya, karşısındakini azarlar gibi konuşan, ulusal bir kanaldayken bacak bacak üstüne atıp arkasına yaslanıp insanları küçümser gibi konuşan profesör.