bugün

Kimse hayalindeki kişiyi bulamıyor evleniyor ama ben evlenmem şimdi insanın hayal ettiği bir kadın var ve onla evlenmek zorunda ama düşündüğünüz kadın hayal ettiğiniz gibi bir kişilikte değilse başka bir kadın bulabilirsiniz.
ülkemizde hayalindeki kadın ile evlenen erkek sayısı bir elin on parmağını geçmez. cevabı evet olacak soru.
Dünyada milyonlarca ayrı insan var ve hiç biri aynı değil.

Evlilik doğru insan ile olursa istediğiniz kadar sürer, hayatınız yaşanası olur.

lütfen sevmediğiniz insanları üzmeyin, kandırmayın.
haktır ,vebaldır.
Herkes mutlu olmayı hak eder.

Unutmamak gerekir ki
Keser döner sap döner gün gelir devran döner.
ne bok yerseniz yiyin

ama evlenmiş olmak için evlenmeyin

ortalığa din din deyip zır öten

çalan ama namaz kılan

tecavüz eden ama oruç tutan

ota boka her dakka maadur olan

bir güruh salmayın.
hayalimde ne bir insan nede bir evlilik var.
Evlenmeyin.
Karılar evleniyo genelde hiç sallamasinlar. Goruyoruz hep çiti pıtı kizlarin yanında ayı gibi tipleri...

Benim cevabım ise eskiden olsa hayirdi ama artık %70 i bulsam tamamdir. Çünkü hem güzel olacak hem ellenmemiş olacak hem uyumlu olacak bunların birarada olması çok zor .
hayır. kesin ve net.
Hayalinizdeki adriana lima türevi ise boşu boşuna yalnız ölmeye sebep olacak sorunsal

Özellikle çok gençken kadınlar Justin Bieber gelecek ve her trip attığında alt dudağına minik bir buse konduracak sanarken erkekler de adriana lima gelip ayağının suyunu içecek sanıyor.

Sorarlar adama sen kimsin de bunları bekliyorsun diye.
Hayalindeki insan derken? Nasıl bir hayal bu. Bir Ergen'in ıslak rüyası gibi mi?

Ya insanlarda ki en nefret ettiğim özellik de bu işte herkes kendisini özel zannediyor.

Sende dünyada yaşayan trilyonlarca noktadan birisin, sen çok mu hayal edilecek bir insansın da hayalinde ki kişiyi arıyorsun?

Birde şu özel insan, alın yazısı, kaderim, doğru kişi muhabbetleri yok mu insanı çileden çıkartır.

Kardeş şimdi o ıslak rüyadan uyan ve hayatın gerçekleriyle yüzleş. Dünyayı geçtim ülkende 81 milyonu aşkın insan var yarısı erkek desen 40 milyon bunun 5 milyonu yaşına yakın bireyler desek.

Şimdi sen 5 milyon insan içinden kimseyi beğenmiyorsun ve hayalinde bir insan yaratiyorsun. Hayatta başarılar ne diyeyim? Evlenmezmiş pehh kendimizi kandirmayalim. Koşa koşa evlenirsiniz hepiniz.
evet çünkü hayalimi yaşayamayacağımı kabullendim. bu yüzden bulduğum ilk kişiyle hayatımı yaşamak istiyorum.
Hayallerimde güncelleme yaparım.