entry'ler (42)

oruç tutmanın organları dinlendirdiği yalanı

bol su tüketip, yemeği kesmek vücudu toparlar mesela. ama su orucu bozuyor galiba.

starbucks ta büyük masayı istemek

büyük çalışma masasında oturmuş çalışırken, bir grup şirket çalışanı toplantı yapmak için "siz şöyle geçseniz biz şukadar kişiyiz vs." demesi, son zamanlarda ayar olduğum durumdur.

ilk adımı karşıdan beklemeyen kadın

mutlu olacaktır.

benzin 7 liraya dayandı

hep 50 liralık alıyorum kaç olduğu beni ilgilendirmez. ancak son zamanlarda kalitesi iyice düştü. eskiden 50 liraya 300 km giderdim. şimdi 80 km gidiyorum :(

puta tapmak

insanların duygularını açabilecek aynı zamandada güvenilir olacak, ucuz yöntem.

kamudan istifa etmek

bugün gerçekleştirdiğim bir durum, özgürlük.

tib interneti neden kıstı

Tibdeki ağbilerimin bildiği vardır da yapıyorlar. Ağbilerimizin işine karışmak olmaz.

gss prim borcunu ödemenin verdiği rahatlık

Ağbilerim ben 7 yaşındayım Mudanya Gençlerbirliğispor forvet oynuyorum. Benim gss borcum varmıdır ?

dostoyevski nin şişirilmiş balon bir yazar olması

Leyla ile mecnunda gördüm. Kaliteli bir ağbiye benziyordu.

nickaltı nickaltı nickaltı

Nick'in altı olarak kayıtlara geçer. Ağbilerimin bolca vardır.

orantisiz zeka 3

Orantılı olmayan zekada 3 beyne sahip yazar abimizdir.

Tanımıyorum ağbimi.

plmnb

Tanımadığım bir yazar ağbi. güzel yazar diyorlar doğrudur o zaman. Ağbi bende sen gibi olmak istiyorum.

scar

Bir silah. Aynı isimle yazar ağbi de varmış. Silahı sıkarım, ağbiyi öperim.

gökhan gönül

Mudanya Gençlerbirliği spor'a gelmesini istediğim futbolcu. Gökhan ağbi ile şampiyonlar liginde kazanırız biz.

yamuk adam

Sözlüğün gelmiş geçmiş en iyi yazarıdır. Kendini övmeyi hiç sevmez. En büyük sevgilisi mudanya gençlerbirliği spordur. 7 yaşındadır akıl yaşta değil baştadır teorisini savunur. En büyük ilgi alanı uzaydaki solucanlardır bunları yemeği çok sever.

trollüğe giriş 101

itina ile okuyacağım başlık. Ben troll olmak istiyorum ama malzeme ağbi gibi kaliteli olmak istiyorum oytunkaran ağbi gibi vasat olmak istemiyorum.

game of thrones un finali

Scofield hapisten kaçamayacak bu sefer ve abisi Lincoln idam edilecek. T- bag sevdiği kadınla evlenecek sucre ise karısını kuzenine kaptıracak. Alex mahon fbi başkanı olacak.
Poul kellerman yeni şirket kurup yönetecek.

Pardon ben yanlış başlıktayım galiba.

metrobuste yer kapan muhendis

Metrobüste ayakta gitmeyi sevmeyen mühendis bir yazar ağbimiz.

eskişehirliler

Kütahyalı var o oluyormu acaba ağbilerim.
Not yaş 7.

mantolama

Manto'ları lama'lar ile birleştirince ortaya çıkan sonuçtur efem. Bu kadar büyültmeyin.
Not: O kıllı herif da benim zaten.