entry'ler (182)

pembe hayaller

Tartışmadan kaçan değil, ırkçılıktan uzak duran bir insanım ben.

düşünmekten aciz olanların açtğı yemekli başlıklar

sevabı bana rahatlık olarak geliyor allah razı olsun sizden daha çok açınki dayanıyım allaha Şükür ediyim sevap pointler havada uçsun.

sabah kahvaltısında içli köfte yemek

boşuna uğraşma insanlıktan nasibini alamamış götümün trolcüsü senin iki üç taşşak muhabbetinle oruç tutan insanların nefsini zorlayacağını zannetme.

Herşeyden önce insan ol.

hz musa nın denizi yararken fotoğrafının olmaması

Deniz bile benim için yarılırken sen neyin kafasındasın? diyerek açıklama yapılır fotoğrafın altına.

iftarda bütün açlık hevesini alan bir bardak su

Tutarsınız beklersiniz efendim, ezan okunur o bir bardak su miğdeye iner. sofradaki mantılar çorbalar o an gözünüze pek iyi görünmez.

sözlük sana veda ediyorum

Birazdan benimde yapacağım beyandır.

uyurgezerler gözleri açıkmı gezerler

Hiçbir şekilde denk gelmediğim denk gelmek te istemediğim ancak bunlar uyurken geziyorlarsa gözlerinin kapalı olacağını düşündüğüm insanlardır.

ramazanda sokakta hunharca su içmek

Oruçlu insanların varlığını hiçe sayarak tabiri caizse öküz gibi su içen kültürsüz insanlardır.

Çok çıkıcak karşımıza çok.

heves ve aşık olmak arasındaki fark

Yazar çaresiz yazar kararsız. ikisindede bağlılık vardır fakat ayrılınca hangisi kalır?

saçını topuz yapan kızın namusu

hasanjan senin o küçücük beynini öperim çocuğum hadi uyu artık.

gecenin bu saati yazarların yaptıkları

gecen bu saati yazarların yaptıkları başlığına gecenin bu saati yazarların yaptıkları başlığa yorum yapıyorum diye yorum yapıyorum.

bayan yazarlar olmasa sözlük çekilmez olur

içinde bende olmasam çekilmez dediğim tezdir.

bursada yaşayan izmirli kız

bugta kalan ne yapacağını bilmeyen bayanlardır.

özel mesaj almak isteyen yazarlar

yalnızlıktan ölen yazarın son umutları.

sözlükteki ultra yakışıklı seksi erkekler

ultra seksi zengin isteyenler ekşiye gidebilir. Bir iki seneye yazar olup bulursunuuz.

ılık ılık kan içmek

+kan görüyorum hocam vahşet görüyorum.

onu bir başkasıyla görmek

Çok değil birkaç ay önce öpüp, kokladığın her gününü beraber geçirdiğin insanın ellerine bir başkası deydiğinde olmazdı zaten demiştir insan. Gözünüzün önünde hele ki bu tip parçalayıcı hareketleri yapar; siz çaresiz, siz kızgın yada kırgınsınızdır. Etrafa gülerek bakarken dünyada sahip olduğunuz en güzel gözler gözlerinize değer sonra aynaya bakarsınız ; en doğrusu bu mu dersiniz? en doğrusu o değildir. En doğrusu onun kollarındayken sorduğunuz bu yaptığımız doğru mu sorusudur. Aşk tek taraflıdır bir taraf daha çok sever ki diğerinin boşluğunu eksiğini kurtarsın diye.

Sen bunu okumassın. Merak etme ben daha çıkamadım bu işin içinden.

kızların erkekte ilk baktığı yer penis bölgesidir

siktir ordan, gözlerine bakılır ilk, sonra burun dudak diye gider.

sia çirkin midir

Şarkılarına bakmaktan tipini hiç merak etmediğim bayandır fakat canlı performanslarında götünü döndüğü için artık merak ettiğim bir sorunsaldır.

konuşurken karşısındakinin ağzına bakmak

çok sinir bir durumdur sanki öpecekmiş gibi bakar.