bugün

entry'ler (15)

pubg mobile oynayan kız

%99’u liseye gitme hayali kuran ortaokullu kızlardır. bunların ses tonu yüzünden kulak zarımda aşınmalar oldu.

kadınların erkeklerden daha sapık olması

kesinlikle doğru önermedir. ağzımın açık kaldığı kişilere şahit oldum ve kendilerinden çok şeyler öğrendim. sağ olun, var olun ey kadınlar.

güzellik hariç erkekleri aşık ettirebilecek şeyler

koku, etkili bakış ve kadının sana güven hissettiğini hissettirmesi.

ysk nın imamoğlu kazandı açıklaması

iyi oldu çokta iyi güzel oldu.

trello üzerinden bilgilerin çalınması

görsel
çok acayip şeyler yapmak isteyen nobel oscar grammy almak isteyen arkadaşlar mousebank'a 60 bin tl yatırabilirler.

erdoğan ın ağzından laf bir kere çıkar

evet bir kere çıkar ve bir daha o lafı hatırlamaz devamını getirmeyi unutmuş.

ah muhsin ünlü nün aşırı acayip şiiri

işte bana hayatı sorgulatan şiir... *

ömer hayyam

11. yy'da yaşadığını göz önünde bulundurunca çağının çok ilerisinde biri olduğunu anlıyor.
Akılla bir konuşmam oldu
bir insanın şu anda bile bunun gibi bir rubai yazması çok güç, hayran olunası.

mutlu olabilmek

ne yaparsanız yapın formulü bazı şeyleri kabullenmek ve bazı şeyleri de görmezden gelmek. web'de çeşitli yöntemlerle kafayı rahat tutmanın yada kendinizi tamamiyle kabullenmenin yollar mevcut. deneyin, kabul edin ve gerçekten mutlu hissedin. hayat mutsuz olmak için çok kısa.

bedava verilse alınmayacak şeyler

pırasa. açlıktan ölsem kaldırım taşını yemeyi deneyebilirim ama pırasayı asla.

bağıra bağıra söylenebilinecek şarkılar

Radiohead - Creep. detone olmadan parça sonunu görebiliyor ve hala konuşabilir durumdaysanız tebrikler ses eğitimi alma hakkı kazandınız.

kadınların hoşlanma belirtileri

saçma sapan kaprislere girip, işler istediği hızda gitmezse kıskandırma çabalarına girerek kendini rezil ederek belli edebilir.

çirkin erkeklerin ortak özellikleri

gereksiz özgüvenli ve sinirli olurlar. herşeyi kırıp dövebileceklerini de iddia ederler.

unutulamayan oyunlar

kesinlikle çocukluğumun efsanesi Oddworld: Abe's Oddysee.

nefret ettiğiniz insan türleri

samimiyet olmadan canımlı cicimli konuşan tiptir. itinayla dayak manyağı yapılmalıdır.