bugün

yaşananların kabus olması arzusuyla yanıp tutuşmaktır. ancak bunun nafile bir çırpınış olduğu irkildikten sonra manzaranın hala aynı vahim haliyle seyrediyor olmasıyla idrak edilir ki insan bu andan sonra uzunca bir süre gırtlağında düğümlenmiş bir yumru ile dolaşmaya mecburdur.
ilişki bitmiş bile olsa bıraktığı izlerin ardından hiç görülesi olmayan, "kabus olmalı" dedirten bir durumdur, düşmanlar başına bile değildir, aşk hep baki kalsadır ama kalmayacağı bilinse de aşık insan kimseyi öpmesindir, kimse de onu öpmesindir, öpenin de saçı başı yolunsundur.
(bkz: insanin bunu gorecegime olseydim dedigi anlar)
başkasıyla seviştiğini bilmek ve görmekten daha kolaydır,

aşk yanar
aşk yakar
kanar aşık
kanı akar

zaman donar
sevda diner
nefret doğar
dünya döner...
herifçioğlu hele de birde sizden iyi öpüşüyorsa o zaman daha bir içiniz burkulur. sınıfa elele girmelerini sindirmem için 3 hafta yemeden içmeden kesilmiştim. öpüştüğünü görsem olabilecekleri düşünemiyorum.
(bkz: the end)
hayallerden kurtulmanın, eğer yaşanmışlıklar varsa unutmanın en iyi yöntemidir. acı çekersin ama her seferinde gördüklerin aklına gelir ve artık vazgeçmeye başlarsın.
er kişi hemen çifte katılmalı ve "hayatım aradığımız üçüncü kişiyi bulmuşsun artık grup yapabiliriz" demeli ve üçüncü şahsa aramıza hoşgeldin deyip siyanürlü bir öpücük vermelidir.
zaten hoppanın teki baksana ortalıkta öpüşüyor" diyerek yeni deryalara yelken açmaya vesile olan durum. ayrıca ilgili olarak:

(bkz: kedi)
(bkz: uzanmak)
(bkz: ciğer)
ek olarak;

(bkz: çok da tın)
(bkz: zikimde değiiiiill hala seviyoruuum)

seviyorum dediğime aldırmayın, maksat ben şarkımı söylemiş olayımdır..
platonik bir aşk ise sorun değildir ama sevgili ise levellerin atlamasına sebep olan hadisedir.
ah o gemide ben de olsaydım şarkısını söyleten eylemdir.
(bkz: hayatın insana nah çektiği anlar)
başta midenin en derin yerinde bir elektiriklenme hissedersiniz. Bu bir anda tüm mideye yayılır ve mide asidinin mideyi yaktığını hissedersiniz. Sonra bu yanma-elektriklenme hissi yukarıya doğru çıkar. Bu sırada gögüs kafesi kasılır ve nefes almakta zorlanırsınız. Sonraki aşamada kaşları çatıp öpüşen çifte dik dik bakarsınız. O anda elinizde roket atar olsa çocuğun kafasını uçurmayı bile düşünebilirisiniz.

En son aşamaya gelip birkaç derin nefes aldıktan sonra beyne giden oksijenin etkisiyle normal halinize dönüp hayal kırıklığı evresine geçersiniz. Önce Talihinize küfretme, sonraysa hemen kızı unutup ve yeni denizlere yelken açma psikolojisine girersiniz. Yok eğer bu psikolojiye girmezseniz efes pilseni zengin etmeyi görev edinirsiniz. Üzülürsünüz, kahrolursunuz, belki ağlarsınız...

(bkz: kıskançlık)
(bkz: kahrolmak)
(bkz: bir sevmek bin defa olmek demekmis)*
gördüğünü başkası gördümü diye etrafı kolaçan edip; kimse görmediyse hala sevmeye devam eder, yok biri gördüyse o an gururuna yenilir ve aşkını nefrete döndürdüğünü söyler. halbuki gerçekten aşıksa yüreğindeki acıdan hiçbir şeye karar veremez.
ağza gelen yüreğin götten çıkmasıyla sonuçlanır. hoş değildir.
insanı bi yol ayrımına getirir. eğer mideniz böle bi görüntüye dayanmicak gibiyse tavsiyem çekin gidin bi daha da ne görün ne konuşun..
ama midenizin dayanıcaını düşünüosanız gidip koçluk yapmanızı tavsiye ederim. mesela
"ewt şimdi biraz daha derin, tmmdır. hafifçe okşa yüzünü, saçlara doğru ilerle, yavaş çok yavaş. gözünü arala derin bi nefes al burnundan. ok! kısa bi mola.. hadi koçum yaparsın sen!!"
ne aldatılmak kadar acı ne unutulduğunu bilmek kadar asil bir duygudur. Bir sigara sebebidir ve bir yere oturup dusunme nedeni.
beren saatse bu aşık olunan kişi, doğal bir durumdur. *
(bkz: felaketim olurdu ağlardım)
zor hazmedilecek bir durumdur. soda içmesi önerilir.
(bkz: babalara gelmek)
Gecesini bir 70lik rakıyla bitmesini gerektiren olay.
güncel Önemli Başlıklar