bugün

entry'ler (3486)

bağdat caddesinde 8 dükkanı olan sözlük yazarı

boşansın da semerini yesin.

insan a alternatif isim önerileri

hayvanoğluhayvan.

anlaşılmamak

bir insana ne kadar anlatırsanız anlatın, anlattıklarınız yalnızca karşınızdakilerin anlayabileceği kadardır.

yani anlattıklarınızı anlamıyorlarsa, o zaman kendinizi değil, konuştuğunuz insanları değiştirin.

bu iş bu kadar basit.

tatlıses mi sarıgül mü daha sempatik sorunsalı

mahmut tuncer, bu konuda tavrım net.

sebepsiz mutsuzluk

bende kronik var. mutlu olunca niye mutluyum diye mutsuz olduğum bile oldu. sadfsdg.

yedek goat

itler istedi diye goatlar ölmez.

orospuların felsefesi

namus beyindedir diyorlar en çok. biz kadınların anladığım kadarıyla beynini sikiyoruz.

karınızla hindistanda yemek yer misiniz

asıl soru hint yemeği yenir mi olmalıydı aq. olm adamlar ölülerini yaktığı nehirde yıkanıyor aq. sebze yerken rıfkı abiyi yemesi var farketmeden.

kuran ı kerim

otelde geldi bir arap hediye etti. ateistim diyemedim aq.

aldım, çöpe atsam atamıyorum. al diyorum millet almıyor. kırk müslümana söyledim birisi el atmadı, bir ateist olarak kuran'ı alıp camiye götüren ben oldum.

ben islamdan koptum, islama hizmetim bitmedi aq. sırf buradan bile cennet varsa ben girdim raad olun.

otopsiraporlari

gidip ümüğünü sıkalım mı lavuğun, ister misin bacım?

kimi seviyorsan onun, true'nun değil.

ben seni hatalarınla sevdim diyen kız

büyük laflar büyük yalanlar içerir.

eyt

40-50 yaş aralığına emeklilik dağıtırlarsa, bundan 10 sene sonra bu ülkeyi kasar kavururum.

bu ılık götlüler gibi değil taksim'in ortasına sik heykeli yapar beni emekli etmeyen girsin diye bağırırım. net söylüyorum.

eyt mevzusuyla emsal ve tarihi karar verecekler. bu adamlar emekli olursa, bizleri 60-65 yaşına kadar bekletme hakları yok demektir.

villareal in galatasaray ın içinden geç

lul hazırlık maçında bile zevke geldiler. resmi maçlarda galatasaray içinizdden geçer merak etmeyin.

seni sevmek ne büyük suç

suçsa sevmem amk diyerek işin içinden çıkarım. sevaptı günahtı uğraşılmaz. birini seveceksin diye de yorulma yahut suçlanma. sikerler.

hem fakir hem siki büyük ün ingilizcesi

the man who is poor and has big dick.

anal farklılıklar var mıdır

erkek götü ilgimi çekmiyor ama kadın götü süper.

tiktok taki canlı yayında denk gelinen teyzeler

bunları not al yakında Esra Erol'da izleriz. önden bilgimiz olsun.

şişli

Feriköy semtinde büyüdüm. etfalde doğdum. Şişli'de çalışıyorum. sanki benim ömrümü yiyip rahatlayacak amk yeri.

sözlüğe psikolog olmak

tarafımdan gerçekleştirilecek hadise. ben bundan sonra hepinizin sırrını saklayacağım.

şüphesiz ki sözlüğün en sakin ve aklı başında yazarı olarak sizleri dinleyerek yol göstererek hizaya sokmak benim görevim.

lütfen bu hizmetten yararlanmak için randevu alınız ücretsizdir.

d e m o l a y askeriye bakanı olsun

gazinoları da ahır yapabilir.