entry'ler (6)

eski sevgilinizin fotoğrafınızı beğenmesi

yeşil ışıkkk. bunu yapanı ezip geçceksin. ulan madem kuyruğunu aranı sıkıştırıp döncen bari ergen ergen hareket etme çirkin(bütün eski sevgililer çirkindir) .

türkiye de seks yapma yaşı 17

La ben 15 yaşımda öpüşen birilerini duyduğumda ortalığı yaygaraya veriyodum;
" anaaam öpüşmüşler hemde dudaktaannn"diye.

çocukluk aşkı

7.sınıftan 12.sınıfa kadar peşinden koştuğum her fırsatta konuşmaya çalıştığım ama konuşurken de elimin ayağımın titrediği çocuk. yapmadığım kalmamıştı zavallıya. sürekli telefondan, msn den mesaj atardım bazen özelden arayıp sesini dinlerdim. kısacası bulduğum her fırsatta taciz ederdim. hatta dersane çıkışı takip etmişliğim bile vardır. iyi ki varmış onun sayesinde çok dedektiflik yapıp eğlendim.
O metal müzik seviyo diye deli gibi slayer pentagram vs vs dinledim üç yıl, belime kadar olan saçlarımı perma yapıp, daha 15 yaşımda cemaat sayılabilecek bir devlet okulunda kaşıma piercing yaptırmıştım. sürekli siyah giyinip kulaklıkla dolaşırdım onun görebileceği yerlerde.
Neyse üniversiteye gittik bitti. yani o istanbula gitti ben aynı şehirde kaldım ve unuttum. ama ortak arkadaşımız çok olduğu için her arkadaş buluşmasında bu konu açılır. hatta en son iki akşam önceki buluşmamızda yine ondan konuştuk, meğerse şu an mezun olması gereken hazırlık artı diş hekimliğini 8 yıla uzatmış baya bi boy atmış yakışıklı olmuş vs vs. şimdi gelse o tipsizliğine rağmen kabul ederim onu yalan yok. çok zekiydi. bu bile yeterli bi neden.

Amaaan banane artık elalemin sevgilisi olmuş adamdan.

içilirken dinlenecek şarkılar

kadebostany-castle in the snow 2 saat götürür.

çok afedersiniz 1 60 lık kıza teklif etmek

Erkelerin boy ortalamasının 170 olduğu ülkemizde bu başlığın açılmasından binlerce kat normal durumdur. Ulan sanki 190 boyunuz varda konuyosunuz.

erkek boyunun kızdan kısa olması

iki tarafından da insan olamayacak kadar egosuz olduğunu gosterir.