bugün

entry'ler (149)

gelmiş geçmiş en felsefi söz

''Tecrübe hayatta yenilen kazıkların birikimidir.''

lise bitince insanlarda görülen değişiklikler

Liseyi bitirenlerde (ünili ya da değil) gerçekten bir olgunlaşma gözlemlenir. Fakat aynı zamanda bi tarafları da sırtlarına doğru kayıyormuş gibi geliyor. ''Hayatın anlamı vahiy mi oluyor nedir? Ya da ergenlikten mi çıkıyor bu insanlar?'' Dedirten sorunsal.

yolcu otobüsleri ne kadar benzin harcar

Arkadaşlarla tartışmam sonucu, cevabını sevgili güvenilir uludağ sözlük yazarlarından beklediğim soru cümlesi başlıktır.
Edit: herhangi bir dolu otobüs ile örnek verilebilir. En az 50 yolcu taşıyan bir otobüs. Yol da 500 km.

üç hür el

üçürel diye okunur.

bir kadının en çekici olduğu an

Gözlerime 'seni istiyorum' bakışı attığı andır.

sevgilinin dudaklarını öpmek

Yalnızken, ayaktayken, romantik ve loş bir ortamda yapılması uygundur. Yavaş ve şehvet bastırılarak başlanır, sonrası onlara kalmış.
(bkz: ah ulan nerde o eski günler)

penis küçükbaş hayvan mıdır

Penis sandığınız insandır, insan sandığınız ise hayvan.

ideal vajina çapı

R= Y/2 olmalıdır. Müthiş olur.

gülünce gözleri kısılan erkek

Benim gözlerim de gülerken kısılıyor hem de öyle böyle değil arkadaşlar dalga geçer bazen gülerken görebiliyor musun diye. Burcum da vaşak mıydı taşak mıydı öyle bişeydi.

orgazm olabilen kadın

Yoktur. (bkz: orgazm edebilen erkek) Vardır.

hoşlanılan kıza yaklaşma yolları

(bkz: hoşlanılan kızı etkilemenin yolları) ve (bkz: hoşlanılan kıza asılmanın yolları) vb başlıklar açılmış fakat bu nasıl açılmamış dedirtendir.
Amacı hoşlandığı kız ile hoş vakit geçirmek ve doya doya gözlerine bakabilme iznine sahip olma isteğine kapılan bir liseliye (ve binlercesine) tavsiyelerden ibarettir.

Paranızın olması bu durumu züğürtlere oranla %500'e kadar kolaylaştırır.

Yine de kız ile iletişim esnasında centilmen, saygılı, entelektüel ve farklı bakış açıları, fikirleri olan bir beyefendi gibi davranmak, (yani sadece aile-okul eğitimi almış olmak) sizin için 1-0 önde olmak demektir. Kitap okumanız önerilir. Metafizikle ilgili birkaç iddia, soru ve kafa karıştıran birkaç bilgi iyi kullanım, dil ve mimiklerle birleştirdiğinizde sizi daha da ileriye götürecektir.
Dersimiz bitmiştir. Sorusu olan?

eski sevgilide özlenilenler

Herşeyi ulan herşeyi!!! Kötü günlerimde bile mutluydum onunla...

rte sunni midir

Hanefi'dir.

frikikleriyle ünlü futbolcular

Serenay Aktaş.

yazarların karşılıklı bira içmek istediği ünlüler

Teoman.

boks ile kilo vermek

Şu an yataktayım, antremandan geldim. Tüm kaslarım ağrıyor, arkadaşım 4. antremandan sonra 2 kilo vermiş. Ben vermemek için dikkatli beslenmeye çalışıyorum fakat zordur.

illuminati nin 2016 planı

Bilinmezdir. 2016'da belki aydınlanır, anlarız ne olduğunu.

kızlar neden erkekleri tercih eder

Kızlar dışarıdan o kadar narin, temiz ve yumuşak göründükleri halde; sert, kalın sesli, kıllı, pis, çüklü ve taşaklı erkekleri neden tercih eder sorusunun kısa halidir.
Ben kız olsam kesin kızlarla sevişirdim.

gökten kucağınıza erkek düşse ne yapardınız

Bi kız düşmesi değildir. içinizden 'uuuuu çoh iyi oldu' diyemezsiniz. Hanımlar içinse durum farklı olabilir.

gökten kucağınıza kız düşse ne yapardınız

Sıkı sıkı sarılır, korkusunu yenmesini bekler, onu atanların yanına gider, teker teker aşağı atardım. Mutlu son.