bugün

entry'ler (124)

neden uyumuyorsunuz sayın yazarlar

Rüyamda dilek öcalani gordum kalkış o kalkış günlerdir uykusuzum.

dilek öcalan

HDP milletvekili.

Sulalece (iç güzellikleri) dışına vurmuş bunların bisey olmuş bunlara evlerden ırak cocukluga inmek lazım

Acaba genlerinde bi sıkıntı mi var yoksa dedeleri yanlış ata mi oynadı nedir .

bir donemin yok olmasi

Ülkenin siyasi figürlerinin bir bir öteki dünya ya gitmesiyle gerçekleşen durum.

Bir döneme damgasını vuran Ecevit, Erbakan ve simdi demirel türk siyasi tarihinde görevlerini tamamladıktan, ve dünya göçünü de yaptıktan sonra artik hiçbirşey eskisi gibi olmiycak bu kesin.

ayda 10 bin tl kazanmak

Saygıdeğer milletvekillerimiz dır. Ayda 14 500 kazanıyorlar parmaklarıyla.

abdullah öcalan ın 2000 kürdü öldürtüp gömdürtmesi

Kendi mitinginde bomba patlatip oy toplayan bi parti için olağandır, kandirilan kurt halkı sorgulamaz boyle şeyleri.

hdplilerdeki gay sevdası

Aslında bu tip anti propaganda HDP nin çokça isine geliyor ve gelmeye de devam edecek, reklamın iyisi kötüsü olmuyor maalesef, terör den beslenen bir siyasi parti şuan mecliste ne kadar demokrat olduk biz , bu kadar anlamak cok zor kendimizden baska herkesi kucakliyoruz .

hdp akp chp eşittir pkk

Kimi kiminle toplasan cikarsan hiçbirşey değişmiyor.
Değişen tek şey binlerce kişinin katilleri hayasızca ortalıkta gezinip, piskinlik yapıyor, bunu ne akil ne de mantık algilayamiyor.

dünyanın en samimiyetsiz sözleri

Kendine iyi bak.

en son neyinizi kaybettiniz

Mantigimi kaybettim hukumsuzdur.

atam atam sen kalk ben yatam

En son ilkokul birinci sınıfta duyduğum tekerleme. Guncelleyen arkadaşların yüreğine sağlık sözlüğün eksikliğini hissettiği durumlar bunlar.

anıtkabir i yıkıp triple yol yapacağız inşallah

Trolluk zor zanaat dediğim başlık.

sözlüğü ergenler bastı

Hic bitmeyen bir basma durumudur.

Zira basmak için arasira gidip yeniden gelmek gerekir .

başlık açmaya üşenmek

içinde bulunduğum ruh hali.

Değil başlık açmaya üye girişi yapmaya bile useniyorum.

anadolunun kemali

Anadolunun kemaliymis, ulan insanların gözünün içine baka baka yalan söylüyorlar bu siyaset nasıl pis birşey mis arkadaş.

Biliyoruz biz senin kimlerden gaz alıp kimlerin adamı olduğunu merak etme kemalim, anadolunun adamı olacak su siyasi camiada son adam sensin.

Sen ve senin zümren, darbenin ,vesayetin, statükonun, istanbul sermayesinin, dogan medyasının adamlarisiniz.

iste bu halk a bi turlu yutturamadiginiz gerçekler bunlar, ister mazotu bedava ver ister asgari ücreti 10 bin lira yap, sizin kimleri zengin edip ülkenin parasını kimlere peşkeş cekeceginiz şimdiden belli.

Yarin iktidara gelseniz ilk projeleriniz de belli kuran kurslarını kapat başörtüsünü yasakla imamhatipleri kapat iste bu kadar vizyonu dar ve kompleksli bir siyasi oluşumun içinden çıkan adam anadolunun adamı olamaz.

4yıldıza gerek yok sabredin direk 5yıldıza geçelim

Espri var diye koşup geldiğim başlıktır.

öğrenciler cuma günü namaz kılarken yakalandı

Uğur dündar fenomeninin araştırmacı gazetecilik başarılarından dır.

Hey gidi uğur şimdi nerde kimleri yakaliyor kimbilir.

manifestoo

Özel mesajla benden özür dileyen yazardır.

Yanlış anladığını beyan edip özür dileme erdemin de bulunmuştur.

Saygılar sevgili yazar.

erdoğan a oy vermek imanın gereği

Kraldan çok kralcı tayfanın yalakaligi abartmasidir, ben oy verirken kimsenin dinine bakmiyorum vizyona bakıyorum arkadaş.

kerameti kendinden menkul

Her başlığa yazı yazma icgudusuyle hareket edip bilmediği konular hakkında yorum yapıp ahkam kesen tehditleriyle güldüren yazarimsidir.

Herkese saygim varda bilmediği konularda yorum yapıp ahkam kesenlere asla zerre kadar saygım yok.

Zaten konya başlığına yazdigi entrysinde de seviyesini ve bilgi birikimini ortaya dökmüştür kendisi.

Fazla söze gerek yok ...

ak parti seçmeni

Keramati kendinden menkul bazı tiplerin hala sindiremedigi seçmen , klavyeden gövde gösterisi yapıp ahkam keserek kültür ironisi yaparak seviye konusunda level atlayan saplantı budalalarinin fanatizimlerini ortaya döktükleri avunduklari asagiladiklari çoğunluk.

Ovundukleri kapasiteleriyle klavyeleri arasındaki basitlik herşeyi zamanla ortaya koyacaktır.