bugün

entry'ler (43)

ilahi remix

yorumlardan birisi hakkaten cinfikirli "Cok güzel...böylelikle aslinda ilahi dinlemeyen genclerimiz ilahiye de isiniyorlar, ve böylelikle dinliyorlar..."

bir erkeğe en çok yakışan şey

adam olmaktır.

islam dininde zorlama yoktur diyen yalancı insan

müslümanların yaptıkları hatalar islamı bağlamaz. islam kusursuzdur ve islamda zorlama yoktur. ve bu bakara suresinde bir ayette geçmektedir.

vermeyen sevgiliye söylenecek tek söz

böyle ahlaklı yetiştirdikleri için ailene teşekkür ederim.

j harfi ile başlayan isime akrostiş yazmak

http://www.isimarsivi.com/isimler/j.html

direkt olarak isim ile başlanırsa kolay olacak bir durumdur... şöyleki

Jalemsin benim, canımdan öte... bık bık bık...
Jalem, Nurum,

sevgilim dediği insanın vajinasına sokabilen erkek

nasıl doğduğunu unutan insan söylemi.

şakalll

umarım şak ve al kelimelerinin birleşimi değildir... gerçi yazar açıklamış değilmiş. bi tane bana şak yapmış... teşekkür ettim kendisine tabi ukela orası ayrı mesele. burda iki nokta üst üste birde yanında p harfi var diyelim.

ateistlere sorulacak tek soru

herşeyden önce ne vardı? söyleyeceğin şeyden de öncesini soruyorum...!

dost prezervatif

bir prezervatif tarafından söylenebilecek söylem.

+ naber dostum. bu gece ne yapıyorsun
- heh bilmiyorsun sanki yine bodyguard lık yapcam

kadına şiddet uygulayan erkek

elbetteki değildir. insanlık dışıdır hatta. yinede siz bi göz atın... http://www.youtube.com/watch?v=vpsLwFNszp4

üç kızla birden çıkan erkek

terbiyeden nasip almamış aynı zamanda saygısız olan erkektir.

japonya depremine üzülen samimiyetsizler

insanların kalbinin içini açıp baktıktan sonra (ki mümkün değil) anladığını (bu daha da mümkün değil) zanneden. insancık söylemi.

ateist başbakan gelse olabilecekler

şu an ateistlerin yaşadığı durumu yaşar olurdum. birşey farketmezdi.

japonya depremi için ne dediler

Allah muhafaza deprem burda olsaydı japonların ne demesini istiyorsak bizlerde onu derdik. tabi bu bi temenni. ama gel gör ki. anladın sen onu...

karmayı önemsemeyen yazar

benim. burdayım. hiç tınlamam. ben benim arkadaş beğenen beğenir beğenmeyen beğenmez... kimsenin övmesiyle yücelmem kimsenin sövmesiyle alçalmam...

japonya deyince akla gelenler

barış manço, sushi, asimo, teknoloji, gözlüklü kısa boylu insanlar...

ateistler yüzünden depremlerin olması

deprem yeraltında bulunan fay hatlarının kırılmasıyla meydana gelen bir doğa olayıdır. ateistler yüzünden falan olmaz. fakat islam'a göre Allah'ın bazı kavimlere ceza olarak "zina" nın çoğalmasından dolayı oluştuğu tezi vardır.

japonlara peygamber gönderilmemesi

yanlış bir söylemdir. peygamberler insanlığın tümüne gönderilmiştir. ama sen gönderilen peygamberi kabul etmiyorsan o senin sorunun arkadaşım. sana gönderildi de ne oldun?

akp ye oy verenlerin eğitim seviyesi

ben lise mezunuyum ve akp ye oy veriyorum.

sözlükte yaşayan eksileyici akp liler

girim eksilenecek korkusu da nedir? sen sen ol da eksilesinler. niye umursuyorsun ki? diyebileceğim söylem.