entry'ler (22)

toyota türkiye den örnek karar

bu kararın alkışlanılması gerekiyor bu düzende.

sözlük yazarlarının film önerileri

Piyanist (The Pianist) FiLMi.

burak özçivit

Ülkemizin en güzel, yakışıklı erkeklerinden biri gururumuz. Başarılı oyuncu.

izmir in kızları

Ülkemizin en güzel kızları bence. Üniversite yıllarım hayatımın en güzel günleri izmir'de, izmirin çıtı pıtı kızlarıyla geçti. Çok MUTLUYDUM.

izmir in kızları

Ülkemizin en güzel kızları bence. Üniversite yıllarım hayatımın en güzel günleri izmir'de, izmirin çıtı pıtı kızlarıyla geçti. Çok MUTLUYDUM.

gecenin şarkısı

Murat Dalkılıç Son Liman gecemin parçası oldu.
Deniz bu elbet dalgalanır durulur.
Senle yol almak çok zor.
Kalbi kırık olanlara.
O zaman bu liman son.

en son görülen rüya

Mahalleden çıkıp, yürüyorum Üsküdar sahile kadar sonra liseden arkadaşlarımı görüyorum onlarla fener-cimbom derbi maçına gidiyoruz curcunayla.

izmir

Üniversite okuduğum şehir. Gençliğim olan yer. Eski aşkım izmir. zaman geçmiş ya.

ismail samet mutlu

Bir dönem erkek güzelliği yarışmalarına katılmış ancak sektörde pek bulunmamış, kick boksçu muhtemelen kafes dövüşü yapıyordur.

hayattaki sorunlarınızı nasıl çözüyorsunuz

küfür ediyorum. başlarım böyle işe diyorum rahatlıyorum. sorunlar vız geliyor cızırt gidiyor. alayın amk diyorum.

yazarların kızlarına koyacakları isimler

Esra ismini koymayı düşünüyorum. Hatta Esra Gizem iki isim birlikte koyardım.

yazarların arabaları

opel Astra. ŞiMDiLiK BU. ARAÇTAN MEMNUNUM. ANCAK BÜTÇEMi ARTTIRIP DEĞiŞTiRMEYi DÜŞÜNÜYORUM.

murat ünalmış

Eski basketbolcu sonrasında Mankenlik modellik yapmış Yakışıklı oyuncu. Bir zamanlar Çukurova dizinde de muhteşem oyunculuk sergilemektedir.

korona dan korunmak için yapılması gereken 14madde

Evden çıkmamak dostlar. Evde kalmak ya dostlar. Sağlıklı beslenmek.

dünya endokrinologlar kongresi

2019 ilkbaharında, Dünya Endokrinologlar Kongresi'nde önemli bir olay oldu. Bilim topluluğunun en önde gelen temsilcileri, sahnede duran mütevazı genç bir Türk kızını 10 dakika boyunca ayakta alkışladı. Alkışlanan Mehtap - 19 yaşında bir öğrenciydi. Böylesine büyük ilgiyi gören mehtapın sunumu fazla kilo problemi yaşayan insanlar için, özel diyetler yapmadan, gıda alımında özel kısıtlamalar gerektirmeden, oldukça kısa sürede zayıflamayı mümkün kılan yeni ilaç ile ilgiliydi.

ss lazio

82binkişilik Olimpiyat Stadyumu'nda maçları yapan italyan takımı. Şu sıralarda lig'te 2nci sırada. iddiada kupon yaparken çok şaşırtan bir takımdır.

kız babası olmak

Gurur vericidir kız babası olmak. Cinsiyetçilik yapmak cahilliktir.

covid 19 pro

Corona virüsünün bir türüdür. Dünyanın başı beladadır dostlar.

evde yapılacak aktiviteler

Dans etmek, yemek yapmak, okey oynamak, batak atmak.

kenan imirzalıoğlu

Ülkemizin en yakışıklı oyuncularındandır. Yetenekli ve karizmatik bir adamdır. Duruşu bakışı çok ta efendi biridir.