bugün

entry'ler (7)

ölüdeniz

Bundan seneler öncesine nazaran ticari kaygıların hat safhaya ulastığı doğa harikası yer. Önceden bomboş muazzam olan kumsal şimdi şezlongtan geçilmiyor. Adım attığınız yer para olmuş.

hızma

Buruna delik açılan, fakat iltihap kapma olasılığı yüksek olduğu için işlem sonrası dikkat edilmesi gereken, bayanlarda muazzam duran aksesuardır.

bademli

Tam olarak keşfedilmemiş, en duru koyalara sahip, izmir sınırları içinde Dikili'ye bağlı şirin bir kasabadır.

yamaç paraşütü

Özgürlüğü hissetmek için, kesinlikle denenmeye değer spor dalıdır. Gerekli önlemler alındıktan sonra risk en alt seviyeye iner. Uçuş öncesi, uçuş anından daha heyecanlı olan aktivitedir. En güzel manzara Babadağdadir. Kelebekler vadisi, Ölüdeniz ayaklarınızın altında bir kuş misali gözükür. Hele ki akşam güneşi batarkan manzara muazzamdır.

öğretmen

Şu içinde olduğumuz eğitim sistemi ve öğrenci profiline ragmen gercekten kendinden bir şeyler verebilmek icin canini dişine katan meslek grubudur.

roma

Mimari yapısı istanbul'a benzeyen, içinde Vatikan adlı ülkenin bulunduğu, buram buram tarih kokan italya şehridir. Bir şehrin içinde başka bir ülke olma düşüncesi bana hep enteresan gelmiştir ama gidince umduğumu bulamadım. Hoş ne umuyordum onu da bilmiyorum.

22 yaş

Üniversite sonrası, iş hayatına atılmak için beklenilen, ailenizle dolu dolu geçirilecek en güzel yaş dilimidir. Her yaşın olduğu gibi bu yaşın da kıymetinin bilinmesi gerekir.