bugün

entry'ler (10)

günün sözü

"Yesterday's the past, tomorrow's the future, but today is a gift. That's why it's called the present"
Bill Keane.

Yani demiş ki : "Dün geçmiştir, yarın gelecek. Fakat bugün bir hediyedir. Bu yüzden ona 'present (hediye)" denir".

günün sözü

"Ya bir yol bul, ya bir yol aç ya da yoldan çekil" Konfüçyüs.

eurovision

Al gülüm ver gülüm puanlama sisteminin olduğu, Avrupalı olmayan ülkelerin de katıldığı kurucu ülkelerin kafalarına göre itiraz edilemeyen kurallar koydukları saçma bir şarkı yarışmasıdır.

işini bitiren paydos edebilir

işin bittiyse çıkabilirsin diyen patrona sahip rüyalarımın işyeri düzeni. Patronun koyduğu saat kuralındaki saate ulaşmak için, işi biten herkes internette geziyor şu an. Kim mi? Mesela ben.

türkiyenin yüzde kaçı atatürkü seviyordur

Milli bayramlarda Anıtkabi'e bakılırsa %70-80 civarı derim ben.

et bulamıyorsanız kemik yiyin diyen profesör

2018 Türkiye'sinin ortaçağ zihniyetli bunak profösüronden inciler.

nasıl hissediyorsun

Ruhsal bunalımdayım imdat diyorum n'apıcam bilmiyorum (/&%+^'!

11 mart 2007

Şebnem Ferah'ın istanbul symphonic project ile gerçekleştirdiği Bostancı Gösteri Merkezi'ndeki unutulmaz konserin adı ve tarihi. Konser bence klasikler arasına girmiştir, uzun yıllar sonra bile DCD'si zevkle izlenir.

şebnem ferah

Hastası olunan Rock müziğin Türkiye temsilcisi.

ergen babası olmak

Çok zordur... Özellikle duygularını saklamayı başaramayıp yüzüne olduğu gibi yansıtan bir erkek evlat sahibiyseniz ve bu evlat içe dönük, duygusal ama ailesine kapalı bir yapıda olup bir şey anlatmıyorsa; sorunları olduğunu görüp de yardım edememenin verdiği acıyı iliklerine kadar hisseden baba durumunda olmaktır.

Önce evladı, böyle giderse de kendisi için profesyonel yardıma muhtaç olan kişidir...