bugün

entry'ler (23)

muahaze

kınama,ayıplama mış.

sözlük formatı

iyi at yemini arttırır,kütü at ise elidekini yitirir.

okuyor musun sorusuna alternatif cevaplar

arasıra okuyorum ama devamlı okumayı çok istiyorum.

eski sevgiliden kalan atmaya kıyılamayan eşyalar

eski sevgiliden atılacak şeyler vardır.ama asla atılamayak seylerde vardır diyemem.o arasında olusan sevgiye göre degerlenir.

10 mart 2010 kasımpaşa bursaspor maçı

hiç bir zaman unutmamlırdir ki butun neticeler uç sonuçludur.

okan bayülgen i karalamaya çalışmak

okan bayülken agzı iyi lafyapıyor,zekidir,hazırcevaptır,sohpetide horstur.tabiki begenen de olur begenmiyende.hiç kimse mukemmel degildir.ben kendi adıma sadece bazı zaman kisileri kuçumsediginin goruyor ve de bunu begenmiyorum.

beş vakit namaz kılmayıp ben müslümanım demek

her besvakit namaz kılan musliman olmuyorsada,namaz kılmıyanlarda musliman olmazlar.hekes biribirini bildigi gibi herkeste kendinin ne oldugunu gayet iyi bilir.tum insanlar yaptıklarından sorumludurlar.tabiki once inanmak gerekir ama gerçeten inanmak lazımdır.

mastürbasyon yapan yaşlı dede

maşalah, maşalah birde çokuk sahibi olur inşallah.

39 milyon tl lik barajı 5 milyon tl ye satmak

demek ki sıra barjlara kadar gelmiş ,,yazık ki ne yazık..hemide bedavaya "yetim hakıyla gelme huzuruma" yüce yaradan.

melih gökçek in otobüs seferleri azalabilir sözü

"melih gökçek in otobüs seferleri azalabilir sözü" bu karar melih gökçekin ne ilk ne de son yapatığı kararlar değil, kendini seçenlereine yapış olduğu ve de alacağı sonkarlar da değil, o başımıza oldukça bekliyelim bakalım daha neler olacak seneledir döğal gazda attığı kazılar antaladaki tümseralara 3-5 yıllık domates sırığı olur.

azrail geldiğinde söylenecek ilk cümle

ben yolun sonu gözükmüştü diyordum. demek ki yolun sonu bu günmüş diyebilirim..

atıp kurtulmak onarmaktan iyidir

"atıp kurtulmak iyidir" bence eskisi olmayanın yenisi olamaz sözüne ters düşmezmi.birde tamircilerin sonu ne olacak derim..

nihat doğan ın asıl amacı

yerli yersiz çok bilirli konuşmalarınla densiz bir kalba giriyor ..

çikolata yemek öpüşmekten dört kat daha zevkli

"çikolata yemek öpüşmekten dört kat daha zevkli"ben olsam çokulatayı sevgimin dudaklarına sürer öyle yerim:ozaman 8 kat daha zevkli olur..

halk açken rock festivali biletine 250 tl vermek

halk açsa kabatı kendinde nede aramıyorki,baştakilerde aryorda bir de kendine baksın

halk açken rock festivali biletine 250 tl vermek

halk açsa kabatı kendinde nede aramıyorki,baştakilerde aryorda bir de kendine baksın

öğretmen öğrenci ilişkisi skandalları

demekki herşey karşılıklı oluıyormuş,demek için işin aslını bilmek lazım.

8 mart dünya emekçi kadınlar günü

tuhaf bir gündü 8 mart 2008 annemi kaybetmiştim. tam gününü seçmişti azrail..

liseye kadar annesiyle okula giden çocuk

mahvolmuştur, kızsa kocaya, erkekse askere gidince kurtulması umulur, vahim vahim..

kız arkadaşı olan erkeğe sarkmak

abazanlıktan hıyarlığa geçiş yapmıştır, tebrik etmek lazımdır.