bugün

entry'ler (60)

muhammed in islamdan çıkarı nedir

insanları en güzel kandırmanın yolu dindir. Muhammedde zamanında bunu kullanarak insanları peşinde sürüklemiştir. Adamın olayına baksanıza, benim evime ben yokken gelmeyin, hazırlanıp geldiniz çok durmayın, he çok durdunuz kalmayın. Kadınlarımla sakın ola konuşmayınız. Ben ölmüş arkadaşımın eşiyle evlenecek kadar seks manyağıyım orası ayrı.

insanları en kolay kandırabileceği başka şeyde seks. Diyor ki bu dünyada yapmayın ben öbür dünyada çadırlarda koltuklara sıra sıra uzanmış huriler ayarlıcam size. Sırf şu çadır muhabbetine bile islamdan soğuyor insan. Adamda haklı o dönemde çadır var napsın gökdelen yazsa herkes inanırdı sonuçta. Yani muhammed dönemini kullanarak hayatını rahat bir şekilde geçirmiştir.

iki kilometre mesafeden sigara kokusu almak

Gece boyu sigarasızlıktan beyni yanmış kişilerin duyularının gelişmiş olması durumudur.

sevgilisinin üstsüz güneşlenmesine kızmayan erkek

Bu ülkede bunu yapan adamın salak olması gerekir. Saçtan tahrik olan memlekette açık meme görseler olduğu yerde boşalırlar. insanların doyuma ulaştığı ülkeler de? Adam gibi adamdır.

ali ismail korkmaz ın attığı tweetler

Dini çok güzel açıklamıştır o tweet lerde kardeşim.

medya özgür değilse hiçbirimiz değiliz

Gezi olayları sırasında penguen belgeseli yayınlayan medya, ne kadar özgür olabilir ki? diye düşündüren durumdur.

insanı hayatından utandıran kitaplar

Olasılıksız kesinlikle. Adamdaki beyne bakıp utanıyor insan.

hz muhammed in denizlerin karışmamasını bilmesi

Bu tarz adamlar o zamanın zeki adamları. Muhammedden çok çok öncede güneş tutulmasının zamanını bilen zeki arkadaşımız esaretten kurulmuştur bu zekiliğiyle.

ateistlerin aptal olduğu gerçeği

Olasılıklara göre inanan çıkarcı Müslümanlardan daha zeki oldukları kesindir.

ölünün arkasından siyaset kovalayan am biti

(bkz: Ölünün arkasından trollük kovalayan mallar)

muhammed peygamberlik öncesi ne yapıyodu sorunsalı

Diğer dinleri yoğuruyordu. Matematiksel hesaplarına göz gezdiriyordu. Etrafına kankiler topluyordu. işi zor yani bayağı.

sabah üşümesi

Her sabah yaşadığım üşümedir. 2 kahve içene kadar titremeyle devam eder.

opera bale izleyen bach dinleyen kant okuyan akpli

Saçtan tahrik olan partiye mensup insanların, bu kadar gelişeceklerine inanılmayacağı durumdur.

hz muhammed in dünyanın döndüğünü bilmesi

Bir gün genç muhammed ağacın altında oturmuş ne hurmalar götürüyordu. o anda kafasına bir elma düştü ve dünyanın döndüğünü böylelikle anlamış oldu.

ali ismail e acıyıp suriye katliamında susmak

Kendi ülkesinde olanları normal karşılayıp Suriye'ye üzülmek. Siz komple delirmişsiniz.

ali ye şiir tadında entryler

Troll olayım derken vicdansızın biri olmak.

vücut geliştirme salonuna yazılan kız

Hatun kişisinin göbekli olmayacağı gerçeğini görmüş ve vücutlu hatun olma yolunda adım atmıştır. Keşke bütün genç kızlarımız bunu yapsa.

ali ismail korkmaz ın din düşmanı olması

O mu attı başkası mı attı bilinmez ama dinin tanımını çok güzel yapmıştır.

a ismail korkmaz yakınlarının 4 polisi yaralaması

Evladını kaybeden annenin acısından kendini dağlayan polislerin kendilerine zarar vererek suçu aileye atmak istemesidir. O polislerin de aynı acıyı tatmaları durumunda aileyi anlayacakları olaylar bütünüdür. Evlat acısıyla dalga geçenlerin hepsinin evlat acısı çekmesi dileklerimle.

zeusa inanmayabilirsin ama saygı duymak zorundasın

Kendi dinlerine saygı bekleyen çılgın müslümanların başka dinlere saygı duymadığı gerçeği.

solcuların ölüm üzerinden duygu sömürüsü yapması

Rabia diyip ağlayan, mısırdaki ölümlere üzülen insanlar, kendi ülkesinde öldürülen gencin üzerinden duygu sömürüsü yapıldığını sanması durumu.