bugün

entry'ler (11)

omuzda uyuyan kızın salyasının akması

omuzda uyuyan kızın insan olduğunun göstergesidir. muhtemelen burnunun tıkanık olduğunun göstergesidir hatta. ama bazı andavallar kızların sıçmasını geğirmesini osurmasını insanlık değil kezbanlık olarak adlandırdığından bu durum da muhakkak insanlık dışı bir şey olarak konuşulacaktır.

bir erkeğin en masum olduğu an

mevcut olmadığı kafaya kakıla kakıla öğretilen andır.

aşkın ölmesi

monotonlaşmaya başlayan her ilişkinin sonudur. Önce aşk biter sonra saygı sonra zaten bir arada kalmaya tahammül edemeyen iki insan kalır geriye.

yakışıklı bir suçlu tarafından kaçırılmak

koca istiyorum gel beni al haykırışlarına çare bulan suçlunun dertlere derman olması. (bkz: evde kalmışların robin hoodu)

sözlük yazarlarının itirafları

Ne zaman cesaretimi toplayıp kalan sevgi kırıntılarını kenarı süpürüp bu ilişkiye bir son vereceğim bilmiyorum sözlük. Birinin beni buna iteklemesi lazım resmen. her zamanki gibi yalnızlıktan korkuyorum ve bu hayatımı geçireceğimi düşünmediğim aradığım olmadığını bildiğim insanlarla beraber olmama sebep oluyor. olmaması gereken bir insanım.

hatıra olarak saklanan garip nesneler

hamilelik testi. halbuki en büyük hatıra olan çocuk gelecektir dünyaya ne gerek varsa çift çizgiyi saklamaya.

kolayı bırakmak

zora geçmek için yapılması gerekendir. kimse kolay şeylerle bir yere gelemiyor vesselam.

denge

unonun diyet ekmeklerinden pembe paketli olan acımazsız ekmek.

yildiz ibrahimova

Kelimelerin tarif etmek için yetersiz kaldığı kadın. Mükemmel ses, yorum, nefes.

unutursam fısılda

olmamışlık kokan film. kadrosuna ve çağan bey abimize rağmen film ben olmadım diye bağırıyor. izledik, ağladık eyvallah fakat bir ne oldu lan şimdi psikolojisinden çıkmadan filmin sonu geliyor bir anda bitiveriyor. izlenmese bir şey kaçırılmaz kısacası.

ceylan ertem

özgün bir yorumu olan seven sever sevmeyen sevmez sesli kadın.