bugün

Kişinin ölüme meydan okumasıdır. Depresyona davetiye çıkarmasıdır. Bunu yapan kişilerin 112 ye bildirilmesi gerekmektedir.
yaz donemi stajlarinda ve bir donem oncesine kadar okulda bulunulan her gunde uygulanan eylemdi, artik ona bile zaman kalmiyor.
selülitleri azdıracak zararlı davranıştır.
genellikle sınav haftasında uyumamak için direnişte kşiye yardımcı olan en güzel buluştur. gözler kapansada "kahve içtim uyumam ben" şeklinde kendini kandırma şeklidir.
insanın kendine gelmesini sağlar, canlılık verir.
Masabaşi bi işte çalisildiğinin ya da final doneminde olundugunun göstergesi.
Taşikardi sebebi.
ciddi sinir ve strese sahip insandır elleri titrer sık rüya görür loş odada yalnız takılır öfke patlamaları yaşar.nerden nereye bağladım.
ben günde 8 bardak kadar içiyorum filtre kahve. banamısın demiyo. kahveden sonra hatunun kalçasını pompalamak da ayrı bi keyif oluyo..ohhh..yarasın....
icilen kahvenin sertlik derecesine gore etkileri degisim gosterecek olan eylem. 5 bardak hazir kahve icen adamla, 5 bardak double shot long black icen adamin hali bir midir a dostlar?
ağrı kesicilerin artık fayda etmeyeceği anlamına gelir.
dişleein sararmaya başladığı anlamına gelir.
Bir defa 3 tane türk kahvesi içmiştim kalp krizi geçiriyordum nerdeyse.

içmeyiniz tehlikelidir.
Her gun en az 5 bardak kahve iciyorum. Cunku bagimliyim galiba, damardan almaya baslicam artik.

Bir gece kampta kahve bulamamistim da kahve makinasini kirip icinden tirnaklarimla kaziyarak kahve cikarmistim. Biliyorum igrenc. Sakinlestikten sonra ben de dehsete dustum.
iş hayatının nahoş cilvelerindendir.
tez zamanda beyin kanaması rez.
bir procrastination örneği olarak mutfağa gidip kahve yapma eylemidir.
ikiden sonra deli çarpıntı yaptığı için hiç deneyemediğim eylem.
Son 5 yıldır içinde bulunduğum güruh.
5 azmis lan. Benim yarim litrelik termosum var 7-8 onunla gunde.sudan cok kahve tuketiyorum yani.
kısırlığı beraberinde getirecek olaydır.
bağımlı olduğunuzu gösterir.

kafein fena halde bağımlılık yapıyor.

gece boyunca 5-6 bardak kahve içip sabaha kadar lol attığım geceler oldu.

neyse bu bağımlılıktan kurtuldum allaha şükür.
erken yaşta kalp krizi ile ölüm loading...

t: yapılmaması gerekendir.
kahve değil. kahve ile aram pek yok ama çayın dibine düşerim. çay candır.
Eğer şekersiz içiyorsanız Vücudunuzdaki toksinlerin atılmasını sağlayacak eylem. Kalbiniz rahatsızsa, çarpıntı yapıyorsa yine de fazla abartmayın derim. O değil de emekli amca gibi konuşmaya başladım. Bir koltuğumun altında sözcü gazetem eksik. Yaşlanıyorum galiba.
güncel Önemli Başlıklar