bugün

insanı gelecek hakkında derin sıkıntılara sokan durum. kaleminizin ucu bitmiştir, yanınızda uç yoktur ve önünüzdeki kızda vardır ama siz kızdan 1 uç istemekten bile acizsinizidir.

uç isteyemeyen biri ileride nasıl olurda biriyle evlilik aşamasına gelir kafamda canlanmıyor bile. evereste tırmanmak daha olası açık ve net.
yere silgi atıp külotuna bakarsan utanırsın tabi.
valla ben isterdim lisede 0.5... 0.7 farketmeksizin...
Birinden hoşlanıyor olmak onunla iletişime geçme konusunda sıkıntı yaratabilir ancak söz konusu sıkıntı her kız için geçerli ise o zaman durum değişir.
0,7 meme ucu olup da vermeyen?

soru basit.
azıcık ucundan versen diyiver nolcak.
allahın hakkı uçtur.
0. 5
0. 7
0. 9

sen de tükenmez kalem kullan birader.
lisedeysen o başka. üniversitede kızlar teklif ediyor zaten endişelenme.
acizlik.
sigaraya ilk başladığımda sokaktakilerden çakmak isteyemezdim. alışınca bir şeyin kalmıyor rahat ol.
Yemin ederim başlıkta kendimi gördüm.
Bir mekana gittiğimizde arkadaşlarım bayan garsondan hesabı istememi söylediğinde onu bile yapamam. ilkokuldan sonra kızlarla ilişkim koptu. Ne zaman bu huyumdan kurtulacam ya da kurtulabilecek miyim bilmiyorum.
bi gün okuldayım havalı ve karizmatik hareketler yapıyorum. bi baktım uç bitmiş, çaat diye dank etti benim kafama, "lanet olsun yine uç kutusunu evde bırakmışım" havalı ve karizmatik bakışlarımı bir ön sırada oturan kızın uç kutusuna diktim hemen, " hey güzellik varsa fazladan bir ucunu alabilir miyim?" " sana ne be slk" dedi.

bi dövdüm o kızı var ya. abovvv.