bugün

entry'ler (100)

auster okuyan kadın

Ali lidar tarifi kadındır. Kadını kadına arzulatan özel yapım tasvirdir o.

erkek arkadaşını ağlatan kız

Denge politikası uygulamak maksadıyla kendisi de ağlayan kızdır.

türklere nasip ölümler

Bir kaşık suda boğulmak.

yeni tanışılan kızın askerliği yaptın mı demesi

Vicdani redci değidir o değidir.

türkçe şarkılarda geçen acımasız sorular

Seni çılgın hadi oradan seni sevdiğimi de nerden çıkardın?
What the fuck are you talking about balım?

yakın arkadaşa alınabilecek hediyeler

Diablo 3.

yazarları hayattan soğutan olaylar

Sinirlenip çarpılmaya çalışan kapının aralık kalması ve sonra dönüp açıp tekrar çarpma detayı olabilir. Çarptım ama tam çarpılmadı lan. Hiiç.

düğün günü gelini döven damat

Baştan kokan balık damattır. Balıktır o balık.

ispanya milli futbol takımı

'Geçen gün yine kupa kaldırıyoruz. Malzemeden çalmış cimri herifler.' dese yeri olan takımdır.

malup takımın gözyaşları karşısında içlenmek

Tutulan takımın galibiyetinden keyif alamamaktır. O gözyaşları karşısında içlenmeden duramayan duygusal beyaz insan problemlerindendir. Adamlar ağlıyor lan... Hiiç.

yazarlar 6 yaşında olsa yapacakları itiraflar

Ben yaptım. Evet. Köpek işemedi yatağa anne.

evlilik

...geçen gün yine aşkımızı resmiyete döküyoruz. Derken baktık ulus-devlet-birey olmuşuz. Kimliksizleşmişiz. Devlet kimlik olmuş. Nasıl sızmış lan bu pezevenklerin düşünceleri de sorumluluktan kaçmışız. Bir baktım herkes aynı bokun laciverti. Ben de araya kaynak oluyum dedim. Aman dışlanırız falan dilere destanlar destanlar... ' fikriyatının eyleme dökümü olsa gerek. Hiiç.

öleceğimi bilsem güvenmem kanısı

Denize düşen yılana sarılmayabilirmişse demek ki dedirten kanıdır. Ayakta da alkışlanmaz.

kafa açma erdal

Leyla ile mecnun ritüelidir. Erdal kısmı matematikteki x gibidir. Verilere göre ismi de değiştirebilmek mümkündür.

çamaşır asarken şarkı söyleyen kadın

Çay ikram eden ya da uyurken arkadaşının üstünü örten insan gibi samimi insandır. Çamaşır asarken şarkı söyleyen kadın kötü olur muymuş hiiç.

sürekli balkonda oturan beyaz atletli adam

Arasıra çamaşır asmaya gelen çamaşır asarken şarkı söyleyen bir kadının da sahneye dahil olabileceği kendi filminde dolayısıyla başrol oynayan adamdır.

üniversite tercihi yapacaklara tavsiyeler

Lanet olası beyazların kıçınızı parmaklamadığı bir üniversite seçin. Yani türkiyede herhangi bir üniversitenin herhangi bir bölümü demek oluyor bu. Tavsiyeymiş hiç.

kızının sevişmesine izin vermeyen baba

Kızının çatır çatır seviştiğinden haberi olmayan baba olsa gerek.

sözlük yazarlarının favori içkileri

Süt, su, kola, acılı şalgam, meyve suları, ayran, kahve, çay vs. Ab-ı hayat suyu vardı da biz mi sevmedik sanki. Hiç.

ismi bilinmeyen bir şahısa hitap şekilleri

(bkz: şey)