bugün

entry'ler (49)

100 kilonun uzerinde ve kisa olmak

erkek olmadigina dalalettir östrojen hormonu testerina fark atmiş bir vucuttur.

yemekten sonra okunacak dua

Allahumme enzilil berakat ve idil hasanat Allahumme verham Adile ve bi husnil hatime rizanillehitalel fatiha.

marmaray a gezicilerin de utanmadan binmesi

Ulan benim vergimle yapildi diyo sanki fabrikatör yilda bi araba si varsa onun vergisini veriyo mk beyinsizi sanki trilyonlar vergi oduyon en ufak bi esnaf ayda 800 TL stopaj ve mal alırken satarken her şartta agir vergi veriyoruz biz bile sizin kadar vergi veriyorum demiyoruz ulan Puşt sorarlar adama 10 yoldan evvel vergi toplanmiyomuydu o zamanlar icad olmamismiydi kimse vergi toplamiyormuydu 15 yaşındaki beynini siktimin ergenler bide bunlar olması gerekenler sor bakalim babama desene hayatlarında istanbul da bile hizmet gormuslermi haliç un bok kokusundan ev fiyatları bedavaydi bu gu trilyonlarca ediyor turkiyenin bütün emlak borsasi bu donemde değerlendi uçtu zenginleşti bütün bu mekanlarda solcu kemalist serefsizlerin zamanında caldiklari yerlerdi bu gün zengin oldu çoğu ama hala hukumete küfreder orspu cocu.

7 1 kazanan türkiye olsaydı

Emin ol o maç 5 0 olduğu anda 4 gol yerdik ıkına ıkına kazanirdik hatta uzatmalarda yenilebilir dik bile disiplinden çok uzagiz adamlar mac 7-0 sanki 0-0 mişcasina oynuyor disiplinden asla kopmuyor her golde tekrar mac 0 dan basliyor. Makina hocamizin verdiği önerme almanyada yol bos adam kirmizi isikt bekliyor iste medeniyet budur. Gibi fln çok overdi almanlari

türkler olmasa da dünyada her şey aynı kalırdı

Türkler olmasaydi 60 millet tek devlet olup ortak bir sosyo kültürel birikime ulaşamayacak kar di bu bil 3 kirada osmanlinin izleri var %80 i yokedilmeye calisilmis eserler.

kaçangole mesut ananı sikim yaa

Mesutun 5-0 ondeylerken kacirdigi golden sonra ananisikim yaa diye söylenmesi gülmekten yarildim bi tek bbenmi farkettim mk.

kumaş pantolon üzerine tişört giyen erkek

35-40 yasini geçmiş bir çok kişinin giyim tarzidir tabi bizim genclerde atalari büyükleri aptal ezik cahil görme hali vardir kendilerini bi boksanarlar halbuki o adamlar bizleri ceblerinden cikarirlar hayat tecrübeleriyle bilgileriyle...

bu masada 32 kral 62 cumhurbaşkanı var

Habaha gülmekten yarilmistim o gaziyi gördüğümde ama şerefsiz iyi poz vermiş .d karlar ustundede iyi .d

akp nin izmirde 35 oy alması

CHP nin sadece zihniyetinden dolayı aldiği sehirdir AKP nin çalıstiginin ispatidir.

kendi isteği namaz kılan chpli

önümüzdeki 10 yılda belki görürüz ama cuma yada bayram seyran olmayacak .)

asla cevaplanamayacak sorular

işgal altındaki istanbuldan bandirma vapuru ile kimseye yakalanmadan güya hesap vermeden samsuna cikmasi ve ne konuşulduğu 1960 lardan sonra ders kitaplarına giren uydurma kongre Ler. Ne zaman gerçek tarihi arastirip öğrenecek gencler acaba yada okunmaya meraklari yürekleri varmi?

asla cevaplanamayacak sorular

m. kemalin ingiliz işgalindeki istanbuldan Bandırma vapuru ile çıkıp hic bir ingiliz gemisine yakalanmadan samsuna çıkması . uyutuluyoruz.
Belki de cevabi var fakat şu zamanlarda aciklanamaz bi 10 yil var.

2000 korumayla gezen halk adamı

canina kastetmek isteyen ve onlarca suikast girişiminden sağ cıkmiş birisi oldugundandir...

bk ve mcdonalds hamburgerlerinin bok gibi olması

aynen AMK whooper diye bütün arkadaslarim övüyordu bi ara gitti yedim ne eti AMK soya ve hamur gibi bok gibi biseydi hergun et tukettirim et durum umumu. yerim bin basiyo yaz o ne AMK et yememisler hayatlarında...

muhafazakar ile solcu arasında ki en önemli fark

sol görüş tamamiyle görüntü olarak avrupali olmak ister ozenir imrenir gelir burada onlarin taklitlerini yapar ve halkini asagilar fakat avrupaya gitse dalga gecileceginin farkında değildir özenti ve ezik piskolojisidir sol ..sen kendi atalarini birakip gidersen elin gavuruna o da seni müslüman olarak görüyor bunu degistiremessin aklinda türk pis kotu kazinmis sen hala onlardan olmaya calisiyorsun komik eziklesiyorsun... AB kapisinda kapisinda 50 yil oyaladilar isine geleni 2 senede aldilar

kılıcdaroglu 5 vakit nmz kılsa gene iktidar olamaz

milletin namaz kilip oruç tutana oy verdiğini zanneden bi gerizekalinin dusuncesidir. bu yüzden ekmeleddin i aday gösterdiler 5 sene sonrada kabe imamini aday gösterirler o da seçilemeyince anca anlarlar herhalde sadece dine oy verilmediğini anlarlar... CHP komple beş vakit nmz kilsa oruç tutsa zekat verse topluca hac yapsa gene iktidar seçilemez anlayin artik...

gelmiş geçmiş en komik oyuncu

kemal sunal .... engin gunaydin....

beyblade izlemiş nesil

hastasiydik takkao kai...

ramazan ayında yazarların kilo durumu

çok zayifim hic kilo alamiyorum...

batı medeniyeti islam alimleriyle gelişti yalanı

baslik tamamiyle cahilane bir tabirdir avrupa tarihiyle ilgili belgeseller izlerden tabiki kendi yaptiklari kendilerinden bahsettikleri belgeselleri avrupanin ms.200 dem itibaren ne kadar pislik aşağilik zorluk barbarlik kölelik vahşet kan katliam yasadiklarina şahit olursun ve kendileri belgesellerde hacli seferlerine kadar bi ton pislikten katliamdan bahsederler fakat herşey havli seferlerinden sonra düzelmeye başlar hacli seferlerinde ne oldu diyeceksin bütün eserlerin tercumesi bilim ve felsefi alanda bir çok urun avrupaya tasinda ve bütün gelişmeler kitalarin keşifleri bile bu dönemden sonra oldu ... yeterlimi?(!)