entry'ler (17)

roman satın almak için nedenler

Karakterlerini kendi hayal gücümle belirlediğim için.

kahve kola

Her üniversite sınavına hazırlananın mutlaka bir kere denediği berbat bir karışım.

insanın kendine yaptığı en büyük kötülük

Hayalleri varken onları gerçekleştirmek için bir uğraş göstermemesi.

aileyle yaşamaya tahammülün azalması

içinde bulunduğum durum kafayı sıyırmama minicik bir şey kaldı.

türkiyede solun başarısız olmasının sebepleri

Bu ülkenin sağından da solundan da bir bok olmadığını şu an ülke durumundan görüyoruz.

çiğ köfteci ali usta

Bize it gibi davranılmasına bayılıyoruz valla ya yoksa bu adamın ünlü olmasının başka açıklaması olamaz.

lost

Finali ne kadar beklenenin altında kalsa da yine de tekrar tekrar izlenebilecek dizi.

türkiye nin nüfusunu azaltma yolları

Suriyeliler giderse anında düşecek malum bakteri gibi ürüyorlar.

cem garipoğlu eğitim ve araştırma hastanesi

Ofansif mizahsa bu yapılan yapmayın arkadaşlar, Bu konular mizaha dahil edilmeyecek kadar hassas konulardır.

ölen akrabası için anket düzenleyen kişi

Bir şeyi de bokunu çıkarmadan kullanamıyoruz.

harry potter vs yüzüklerin efendisi

Bana her seyrettiğimde çocukluğumu, güzel anılarımı hatırlattığı için Harry Potter.

dışarda yalnız yemek yemek

Bu olay neden bu kadar büyütülüyor ki çocuk değilseniz, başkasına muhtaç değilseniz gayet normal bir eylemdir.

sözlük yazarlarının itirafları

18.04.2016’da defterimin bir köşesine bu sefer olacak diye bir not bırakmışım -22.11.2018- YiNE OLMADI.

binali yıldırım ın ibb başkanlık sloganı

“En son başbakanlık koltuğunda oturan kişi oldunuz duygularınızı öğrenebilir miyim” diye sorulduğunda “koltuk elimizde kaldı” esprisini yaptığı için ne söylerse söylesin garipsemeyeceğim biri olarak kalacak.

müslüm gürses in aşırı abartılması

Buna galiba popülarite etkisi diyoruz başka da bir şey değil.

kitap önerileri

“Portobello Cadısı”
Athena, bir roman karakteri olmasaydı tanışmayı isterdim.

sinemada gidilen ilk film

Sene 2010, New York’ta Beş Minare filmine götürmüştü babam. Bir baba neden kızına bunu yapar hiç anlamış değilim.