entry'ler (21)

alkolik oldum

sözlük kültüründen vazgeçmemiş, şimdi başka bir sözlükte yardırmaya devam eden, silik yemiş ulu yazarı.

kafa sözlük

an itibarı ile 48 saat uzaklaştırma yediğim sözlük.

niye amk niye ya.

o kadar da övdük seni.

kafa sözlük başlığının sansürlenmesi

kafa sözlüğün bitmiş hali buranın iki katı?

istediğim sözlükte istediğim konu hakkında içerik paylaşabilirim, sizlerden izin mi alacağım kerkenezler?
hayırdır yani.

buradaki adamlar bal gibi sansürü çakmış bırakmış.
3 aylık sözlükten çekiniyorlar.

he bir de reklam yapsam kime neye yararı olacak? buradan gelen yazarlar geldikleri gibi uçuruluyorlar.

bütün aptallar toplanmış resmen bi sözlüğe, başka açıklaması olamaz.
şu oksimoronlara bak allasen.

kafa sözlük başlığının sansürlenmesi

neden yapıldığını anlamadığım bir garip olay.

az önce kafa sözlük başlığına tanım girdim ve solda gözükmedi.

sanırım buna da aynı şeyi yapacaklar.

bir de gelip uçururlarsa tadından yenmez

kafa sözlük

gözlemlediğim kadarıyla uludağ sözlük yazarlarının %90'ının barınamadığı sözlük.
vasat trollükler pek yemiyor orada.

2 aralık 2018 beşiktaş galatasaray maçı

kaos çıkmasını beklediğim maçtır. penaltı vs olur mu bilemem ama bu maçta yağmur gibi kart yağacak.hatta 100 lira salladım "5.5 üst sarı kart olur"a. "yalanına sokuyumcular" için bkz: https://resimyukle.xyz/i/x96RV5

umarım bol bol kavga,küfür,kovalamaca,sahaya girme,kulübeler arası sataşma vb. derbiyi derbi yapan şeyler izleriz de hem zevk alırız hem de benim kupon gelir. tokatlamacalı gs-fb derbisi tam sarmadı bizi çünkü.

30undan sonra evlenememe

(bkz: yazılı olmayan kurallar)

mini şort giyen kızın bacaklarına bakan erkek

gdosu yoktur. sadece biraz hormonu fazladır.

70 yaşında hayal ettiğin sen

çocuklarımıza yük olacağımızı anlayınca hanımla küvette bileklerimizi kestiğimiz ben.

emre ünsal

facebookta eskisi kadar aktif değil sanırım ama twitter hesabından hala show yapmaya devam ediyor kardeşimiz.
http://www.twitter.com/emresto06

yazarların psikoloğa gitmeme nedenleri

derdin ne olursa olsun antidepresan kitleyeceklerini bilmek.

gecenin şarkısı

"halıda araba gezdiren çocuklar boyna gülcek."
https://youtu.be/0u9zvlT_dA0

yazarların okuduğu üniversite

hacettepe
odtü
anadolu.
iç anadolu'yu turladım yani.

akp nin tek başına iktidar olmasını engellemek

Geçmişte yaşadığınız felaketler ortaçağ karanlığı ve dünya ülkeleri arasında aşağılanmış olmak hoşunuza gidiyordu her halde.

AKP yi kötüleyeceğinize geçmişe bakın. Bugün dünden iyi ise Akp nin sayesindendir. Madem diğer partiler daha iyisini yapacaklardı. Ozaman yapsalardı. Biz de görseydik.
Milletimizi hep sefalete yokluğa elindeki ile yetinmeye kanaatkar olmaya alıştırdılar. Milletin gözü açıldı artık. Palavralara yalanlara gözümüz tok. Boş vaadlre inanan varsa bu devirde, YUH artık...
Yok şöyle yapmışlar yok böyle yapmışlar. Varsa bir hukuksuzluk gidersin yargıya gereken yapılır.
Oturduğun yerden managlaki külü savurma.

tecavüzcüyü hadım etmek

Şimdi BiRiLERi AKP ye laf sokup bunlar şeriatı da getirecekler gibisinden ahkam kesmeye başlayacaklar...

"Malüm .. Seçim de yaklaşıyorken..."

Toplumda AZ SAYIDA SAPIK yok...

Geç kalınmış bir uygulama...

KESiP ALININA DiKiLSE DAHA iYi olur... kih kih kihhh....

"Ama inanıyorum ki sapığın biri çıkıp elinde şeyiyle AKP ye tutuyorum deyip caddelerde dolaşmasın...??"

iZMiR'DE iÇKi SATIŞINA YÖNELiK DÜZENLEME PROTESTO EDiLDi

Alsancak Gündoğdu Meydanı'nda toplanan 500 kişilik grup, ellerinde içkilerle hükümeti "AKP'ye içiyoruz" sloganıyla protesto ederek, kadehlerini kaldırdı.

Aşırı soğuğa rağmen Gündoğdu Meydanı'nda toplanan 500 kişilik grup zaman zaman hükümet aleyhine slogan atarken, hep bir ağızdan 10. yıl marşı okundu. "Uygulamaya karşı kadehlerini kaldıran topluluk, içtiği alkol şişeleriyle de AKP yazıp, önünde poz verdi"

NOT:"Alkollü içki satılmasına yapılan sınırlama tasarısında -gençlerin elinde şişelerle Caddede dolaşıp AKP ye içiyoruz deyip protesto etmesi..olayı" umarım bunda böle bişi yapmazlar..

14 şubatta sevgiliye hiçbir şey almamak

Çooookkk Saçma Bişey.. Sevgiliyseniz herzaman hediye alınabilen bir durumdur..
"14 Şubata kadar beklenecekse eyyyvaahhh YANDIK. "("Bir DiŞi Sevgili")

NOT: SEVGiLi = Gayrimeşru ilişki *

muhteşem yüzyıl

Dizinin finali yapıldıktan sona bir daha izlenilmesi düşünülmeyecek bir yapım..
Yanılmıyorsam 3 milyon tl masraf yapmışlar dekorasyon için.. vah vahh vaaahhh..
Allah Görüntü montajı yaparak efekt yapan programcılardan razı olsun... Yoksa başka türlü izlenecek yanı yok..
Topkapı sarayı ENTRiKA SARAYı Olmuş...

cep telefonunu sadece telefon olarak kullanmak

Yeni modelleri çıktığı Sürece eskisinin daha sağlam ve kullanışlı olduğu kanaatine varılan telefon türüdür.
Ayrıca Zırtpırt Şarjı da bitmez..

ramiz ilker

Kendisini TARAFSIZ ve Asker olmasıyla övünen biri.
TV ekranlarında Fikirlerinin TEK DOĞRU olduğunu anlatan biri olmasına rağmen,
CHP ideolojisi ve Kemal KILIÇDAROĞLU'nun bilimsel! olarak çürütülmüş yorumlarını TEKRARLAYAN YORUMCU...
ipe sapa gelmez yorumcu...KOMiK...

candaş tolga ışık

3.net'te bir kısım yorumcular Yazarın yapmış olduğu tespit hakkında ağıza alınmayacak ifadeler kullanmakta. Yorum yapmadan önce bu tespitin ne kadar gerçeği yansıtıp yansıtmadığını anlamak gerek.
Yazar Hassas bir noktaya ve konuya temas etmiştir.
Tepki alması gayet doğaldır. ANCAK....
Yazar durup duruken böyle bir yorum veya yazı yazmasının iftira olmadığı kanaatindeyim. Yazar bilgi ve belge olmadan bu konuda adli birimlee intikal etmeyen bir konu olmadan bu yazıyı yazacağına inanmıyorum...
Neden derseniz!!!???
Toplumda konuşulmayan ayıp gizli olan bazı olaylar vardır ne konuşulur ne ifşa edilir... Bu da onlardan biri...
Bu olayın belirtilen yerlerde yaşandığını duydum... ne kadar gerçek bilemem....
Ama fısıltı dedikodu şeklinde konuşulmaktadır...
Araştırılmasında toplumun sağlığı için yararlı olacağı kanaatindeyim..

Sosyolojik ve de psikolojik olay..