bugün

entry'ler (80)

iş güvenliği firmaları

osgb birimi olarak hizmet veren kuruluşların patronlar arasındaki ismi. Sanayinin gelişmiş, işçinin çok ve çeşitli olduğu bölgelerde sayıları da bir o kadar fazladır. Bizim bursa iş güvenliği firmaları açısından oldukça zengin bir yer oluyor haliyle. 4 büyük sanayisi ve yüz binlerce işçisi olan bir şehir.

sözlük yazarlarının itirafları

sözlük yazarlarının itirafları denilince insan çok enteresang şeyler bekliyor... am yok öyle bişey:)

tebrikler kızınız hamile

mahalle dedikodusu olarak en çok hit alacak mevzu...

saba tümer

yaşar hocayla iyi bir takım olmuşlar diye düşünüyorum, kahkahasıyla hocaya da ışık oluyor zannımca...

iç çamaşırı giymedim diyen kadın

temiz çamaşır bulamayıp apar topar evden çıkmasına bahane uyduran pasaklı kadın...

tecavüzcüsüne biraz daha sert ol diyen kadın

kuvvetle muhtemel iffetzededir, fatmagülde rastlanmayan sapma hali olarak da açıklanabilir...

boşluk

iki kelime arası bırakılan ara olarak da bilinen ama daha çok havayla özdeş, içte olduğunda sıkıntı veren ruh hali...

aradığı erkeği bulamayan kadın

armudun safı, üzümün hoşafıgillerden, genetik olarak anasına çeken kız kurusu...

domatesleri müslüman yapma yolları

önce dinden çıkması gerek... sonra şartlar uyarsa bakarız der hoca efendi...

nutella yiyip küfür edip maç izleyen marjinal kız

en son geçtiğimiz hafta sonu kilerde 50 milyonluk alışverişe nutella 2 milyon kuyruğunda görüldü...

erken boşalan erkek bahaneleri

yine mi olmadı? oysa doktor prospektüsü oku demişti, okudum...

bayanlar için en ideal araba

hepsi, üstü açıklar hariç...

boşluk

herdem araştırılası, kara delik...

tek kelime ile yaşamın anlamı

(bkz: boşluk)

fetullah gülen in mesih olması

onuda mı olmuş... olmuştur...

günün tek cümlelik özeti

fenerbahçenin uefa şampiyonlar ligine alınma kararının cincon cephesinde yarattığı şok...

erol köse den şevval sam a şok tepki

erol köse ise tepkiyi veren... bırakın kendi haline... derim, doktordur ne yapsa yeridir.

mehmet ali aydınlar

unutulmuş birer birer, eski dostlar satışçılar...

dünyanın gitgide ateistleşmesi

bu en çok mesihin işine yarar...

fenerbahçe nin şampiyonlar ligi ne alınması

cinconlar da bu karara alınmış...