bugün

Resmen vizyonsuzluktur. Evet.
ciddi bir şekilde gözlemlediğim durum.
öğretmen öğretmeni çekiyormuş güya.

bir beni mi çekmiyor? *
farklılık iyidir halbuki, ara ara çamur atacaksın böyle.
gerçi geçen bunu söyledim. branş farklı olunca yine renklilik oluyormuş. kesin öyledir.

öğretmen adayı olarak düşünmediğimdir.
ama aileme göre de en ideali öğretmen-öğretmen evliliğiymiş.

benim sevdiğim hatun öğretmen değilken neyleyim idealini. *
Başıma bu da mı gelecektir piçler.
Öyle bişey yok yaa.
Ben Mesleğim gereği 30 tane kadının içinde çalışıyorum, ünideyken durum daha vahimdi, bi amfide 170 180 tane kadın, ay aklıma geldikçe tansiyonum çıkıyor hala öğretmen möğretmen ayırmıyorum Artık erkek olsun da ne olursa olsun canısı...
Çocuklarının intiharla sonuçlanacağı evliliktir.
sonrada el ele tutuşup 3 ay yan gelip yatmaya giderler. vatandaş enayi nasıl olsa her ay vergisini veriyor.
O bile iyi. Durumu vahim olanlar var. Örneğin liseyi kız meslek bölümleri okuyup ünide buna devam edenler etraflarında erkek olmadığı için genelde evlenemiyor bile. Örneği çok. Yani demem o ki bırakın en azından öğretmen öğretmenle evlensin.
öğretmen devreye girdi mi tipsiz bile olsa şansınız kalmıyor.
Mantıken doğru bir eşleşme aslında. Tatillerde beraber gezilip tozulabilir. izin derdi yok.

Fakat sevip evleneceğim kişiyi mesleği belirlemeyeceği için böyle bir kalıba girmiş değilim.
Daha mantıklı bir durum yoktur.

Sen 4 4 buçuk alırsın eşin de öyle.

gelsin ayda 8 9 bin oh mis valla.
(bkz: fetö)
Bankacının bankacıyla, avukatın avukatla evlenmesi gibi normaldir.
Bir bay biri bayansa doğal bir olay evlensiler.
Olağan bir durumdur. Birbirlerine destek olurlar.
her ikisi de yüksek desibelle konuşacağından vay gele komşularının başına.
Evlilik genel olarak etkileşim halinde olduğun sosyal çevre içerisinden birisiyle olur.

Oldukça olağan bir durumdur.

Şaşırmamak gerek.
Ögretmenlerin asimile olmak istememelerinden kaynaklidir. Malum Cahillik kol geziyor
öğretmen hatunlar genelde zengin koca avlarlar la, öğretmenler bilemedim bro şimdi.
Aile için çok önemlidir özellikle aynı sektörde ve aynı kurum personeli olmak. izinleri denk getirmek, atama gibi konularda sorun yaşamamak. Yoksa ömür törpüleyen durumlar çıkabiliyor.

(bkz: 4b li ile 4c li evlenirse)
genelde fetocu orospu döllerinin yaptığı eylem..

aman eve 2 maaş girsin
bilmem ne.
makul bir seçimdir.
Oldukça sıkıcı bir evliliğe yelken açmaktır.
iki ay süren yaz tatillerini yalnız geçirmemek içindir.

Mantıklı gibi.

Düşünsenize eşiniz öğretmen iki ay tatilde ama siz çalışıyorsunuz ve bir haftalık tatiliniz var sadece.
günün dokuz saatini öğretmenlerle geçirdiğim yetmezmiş gibi master çevresi de aynı durumda. bi haftasonu desen çocukluk arkadaşlarım bile öğretmen, eşleri sevgilileri öğretmen. ansni satayım her yerim öğretmen.

(bkz: korkunç son)

asla evlenmemek için yeterli bir sebep.
Ben de olsam öğretmenle evlenirim. Ama evlenecek insan bulamıyoruz ki bir de öğretmenini bulalım.