bugün

entry'ler (90)

sevgili olmak mi takilmak mi

Ben takilmayi daha cok tercih ediyorum . Hem taraflar uzulmyuor hem de daha
Cok zevk aliyor sevgililikten

insan kendini nasil sever

Insan gercekten nasıl sever, Ne yaparda sever acaba.

fobileriniz neler

Benim sonradan yükseklik olustu bir tik. Peki sizinkiler Ne.

ablam kendine bir kuş aldı

Ama kuşa üvey evlat gibi davranıyor . Onunda bir canli oldugunu unutuyor. Son zamanlarda sanki kendine but arkadaş almamista bir köle almış.
görsel

tam doğduğun dakikada doğum günü kutlamak

Saat gece 3.

uzaylılar hakkında ne düşünüyorsununuz

Onlar aramızda insan kılığına girmiş bir seklide Ben çok arastırdım peki siz düşünüyorsunuz.

koç burçları en iyi burçlar

Benim burcun ayrıca en zeki burçtur.

duygu sömürüsü yapan insanlar

Hayatımda çoğu insan bunu yapiyor. Gerçekten iğrenç. Sonra sana kendini suçlu hissettiriyor. Lakin ben uyandım böyle insanlar değil sömürü duygu vakumu yapsın gözünün yaşına bakmak sıfır.

iki gün önce biriyle tartıştım

Arakadaslar öyle şey yapmayın küfür ve beddua fazla.

iki gün önce biriyle tartıştım

Bana başta beyefendilik adı altında keko konuşmalar kolesiymisim gibi davranmalar. E Tabi bende çok kızdım soğuk konuşmaya başladım ona neden böyle davrandığımı sormak yerine bana yine kaba davranmaya basladi. Sonra engelledi Tabi. Kendisine buradan söylüyorum ben egoist değilim sen çok kabasin öyle konuşmaya böyle soğuk konusma kusura bakma

insanlaın sizi ezmesine izin vermeyin

Ehliyet alıp siz onları ezin.

askere giden keke ne denir

Er kek. çok kısa oldu birşeyler daha yazmam lazımdı

alerjim var diyen tipler

Ya çok saçma alerjilerini üstün bir özellik miş gibi de gösteriyorlar. Ondan yoksun olmanın ne kadar kötü olduğunu bilmiyorlar. Behvssjjz. yazık.

benzin fiyatlarını dert eden arabasız fakir

kendi derdine yanacağı yerde arabası olan insanları düşünen fakirdir. Zeki olduğunu düşünmüyorum, çok gülüyorum bunlara. Sen önce aç karnını doyur.

eşcinsel erkeklerin daha çekici olması

ben hiç düz erkek sevmiyorum. Eşcinsel erkekler zeka yönünden ve fiziksellik açısından daha çekici. düz erkekte bulamadığın bir çok şey buluyorsun.

makyaj yapan itici kadınlar

hiç sevmiyorum öyle kadınları. Birde abartan falan var. boya küpüne düşmüş gibi. doğal olmalıdır insan. Ben şahsen makyaj yapan bir kadını itici buluyorum.

takım tutan inasn ne işe yarıyor

Gerçekten trajikomik. Hayatta sadece bir takım tutabiliyor. Bu tür şahıslar gerçekten topluma zararlı. Bunları gördüğünüz yerde mesafe koyun sağlığınız için.

basak burclarinin itici tavirlari

Gerçekten hiçbir işe yaramayan burç. Birde kendileri zekiyim havalarına girer. insanı kendilerinden soğutuyorlar. Ayrıca o kadar da titiz değiller.

özel günleri önemsemiyorum diyen düz adam

pintiyim diyemeyen garip kişiliktir. Genelde ana kuzusu olur, kötü bir sevgilidir.

yemek yapan bulaşık yıkayan çamaşır asan erkek

Olması gereken erkek kız eşittir.