entry'ler (104)

mehmet ali erbil mizahı

dudaklar öpüyomuş gibi yapmaktır.

hayatın saçma olması

iki üç kere ölseydik çok mantıklı mı olurdu dedirten yazar beyanatı olan eylemtrak fiilimsi.

seninki dert mi diyen psikolog

internet hayırlı olsun kardeş:
(#25138121)

tanım: birden fazla kelime içeren nickli yazar.

laz kelimesinin tersi

ağızları açık bırakan tespittir.

gerçekten laz ın tersi zal oluyor, zal ın götüne l koyarsak ortaya zall çıkıyor. bizi aydınlatan arkadaşlara teşekkürler.

zall ın okunuşu

anan zaa.

ben zall ı hiç sevmiyorum

fikir belirttim beyler yapmayalım.

yandex ten sonraki en iyi rus arama motorudur:
http://www.sevmiyo.ru

zall ı sanki çok tanıyormuşum gibi sevmiyorum. zall deyince aklıma paragöz birisi geliyor, öyle mi bilmiyorum.

tanım: zall ı sevmeyen kişi beyanatıdır.

edit: başlığı da yanlış açmışısız.

sözlüğü bırakıp kitap okuyoruz kampanyası

hem yazarlar hem de yöneticiler için iyi olacak kampanyadır. zall da sözlüğü bir kaç saatliğine vodafone a kiralasın. deprem falan olursa yardım yollamak için yani.

eksi 1000 karmanın altında olan ezikler

sözlüğü ayakta tuttukları doğrudur. kim bilir kaç kişi bunlara laf yetiştirmeye çalışıp şevke geliyordur.

inci sözlük yazarlarının yaratıcı olması

bence doğru olan durumdur. asosyaldirler, maldırlar bilemem ama gerek capsler gerekse sözlükteki bazı yazılar olsun hem ekşi hem de uludağ yazarlarından daha yaratıcı oldukları belli oluyor.

not: inci sözlük teki bugün butonuyum.

ismail alpen in idealistliği

ben olsam şöyle yazardım:
manyak değiliz olum. ekşi 80 bin tl kaldırıyomus aylık. uludag sozluk un yanında bi de böyle bi gelir kapımız olsa fena mı olur yani?

ismail alpen in idealistliği

beyler sozlukspot sorular kısmında yazan yeri aynen aktarıyorum:

soru: manyak mısınız? niye böyle bir site açtınız?
cevap: manyak değiliz. bizler idealist insanlarız. her insanın birbirini sevebileceği sevgi ve barış dolu, ideal bir dünya düzeninin var olabileceğine inanıyoruz. açma amacımız bu inancımızı paylaşan insanlarla tanışmak.

beni çok güldürmüştür.

yaran inci sözlük entryleri

başlık: yıl 1453 ve inci sözlük başlıkları
entry: karadan gemi yürüttük capsli
(otabokakonanboksinegi ?, 28.05.2014 22:38)

yaran inci sözlük entryleri

başlık: alanyaa daa depreeeemmmmm
entry: tamam da niye mutlu oluyon piç. alanyada mmmmmhhh depremmmm çek lezzetli yazsaydın bari.

(78.165.248.34, kecisakalli fuzuli adam ?, 05.09.2014 15:19)

fazla şey bilmek iyi midir sorunsalı

fazla şey bilmek mutsuzluktur. laf olsun diye söylemiyorum, ciddiyim. sonuç olarak iyi midir kötü müdür, hala emin değilim.

jennifer lawrence ferresi

(bkz: in ulu we trust)

sungurcebeci

eline çiçek verdiğimin yazarı, seni yazar yapanlar utansın.

evet ergenim

çok çekmiş* şahsiyetin beyanıdır.

bakınız inkılabı

bakınızlar belki tanım yönünden sözlüğe bir şey katmıyor olabilir ama zararı olduğunu da düşünmüyorum. hatta komik, şakalı, esprikli bakınızlar gayet de iyi oluyor. bu yüzden desteklediğim inkılaptır.