bugün

entry'ler (25)

izmirli kadına orospu diyen şahsiyet

Bi kadına orospu diyen şahsiyet sadece izmirlilere değil her bölgeden her ırktan kadına da der. Gereksiz başlık açmayın,izmir milliyetçisi mi oldunuz başımıza.

dindar olmasına rağmen tayt giyen kız

(bkz: götünü başını açıp, dekolte giyip süper mini şortla gezen kızın bakire olması)
Yani demem o ki, dış görünüş ruhun aynası değildir saçma saçma başlıklar açıp kafamızı bulandırmayın.

izmir li olmasına rağmen bakire olan kız

(bkz: dindar bir aileye sahip olmasına rağmen bakire olmayan türk kızı)

sevgiliyi çizgi filmler başladı diye uyandırmak

Ağzımın ortasına yumruk yemekten korktuğum için asla yapamadığım olay.

72 yaşındaki kız sevgiliye alınabilecek hediyeler

Ona zümrüt ve pırlantalarla hatta altın işlemelerle süslenmiş bir adet tabut alın. çok özel hissedecektir.

en itici kız isimleri

Hanife ve Kübra isimlerinden oldum olası nefret ederim. Kezbanlıkta sınır tanımazlar.

majezik

Kendileri benim gözümde tanrıdan farksızdır bir de geçenlerde apranax ile tanıştım. Majezik allah ise apranax peygamberdir. Ağrı kesicilere olan aşkım çok büyük yine de kahrolsun migren..

recep tayyip erdogan ölmesin diye dua etmek

Sadece akp'li şakirt ve zeka seviyesi diplerde olanlara yakışacak bir harekettir. Türbanlı kadınların başbakanımı arzuluyorum demesinden daha normaldir en azından. bunların müslümanlıkları bu kadar.. oh ne gömdüm yine be.

akp yi sevmeyip ampulle aydınlanmak

Allaha çok şükür bizim evde de florasan var. Fakat akp'ye oy verip ampul kullanmayan varsa allah onların evlerine ateşler salsın. Bu en büyük 3 günahtan biri olup, adalet ve kalkınma partisine resmen hakarettir.

metroda benim sakallı bacımı dövmüşler

Sakallı bacımızın beyanı esastır. Metroda gözlerimle gördüm sakallarını tek tek yoldular bacımın. Üzerine kaka bile yaptılar.

polise tekme tokat dalan kız

Tüm türk kadınlarının örnek alması gerekir. ''Nasıl yürekli olunur?'' sorusunun canlı kanlı cevabıdır.

gece 3 00 da yapilacak seyler

Aynanın karşısına geçip 3 kere cin demek.

cinsel içerik izlediği için para cezası

Öyle bişey olursa ak partinin gençlik kolları tamamen yok olur fikrimce. Hepsi topluca mhp'ye kayar.

bir ülkücü ile tartışmak

Bırakın tartışmayı, yüzlerine bile bakasım gelmiyor o faşistlerin. Ama tartışmaya girdiğim ve sinir krizi geçirerek sonlandırdığım zamanlar da oldu.

seks yaparken müslümanları izleyen melekler

Bence bir süre sonra dayanamayıp kendi meme uçlarını okşamaya başlıyor olabilirler.

cinsel ilişki anında şeyhleri düşünmek güzeldir

E kadın da haklı canım. Şeyhle ilişkiye girince evliya olacağını falan hatta çocuklarının da kanatlı doğacağını hayal edebilir bu onun en doğal hakkı. Kocası da çok çalışıp şeyh olsaymış o zaman.

müslüman cahildir copy paste yapar

Cahil değildir müslümanlar. Ama sadece islam konusunda cahil değildirler. Kendilerini tüm gerçeklere, bilimselliğe, farklı düşüncelere ve ya farklı dinlere kapatmışlardır. Tek yapmak istedikleri kendi dinlerini öğrenmek ve yaymaktır. Onlarla kesinlikle tartışamazsınız çünkü kuran getirirler önünüze ve al sana kanıt derler sustururlar. Ya da c/p yaparlar bir siteden bilgileri size yollayıp bak hadislerde ne yazıyomuş gördün mü tarzı tepkiler verirer. Siz de onların kutsal kitabına saygı gösterdiğiniz için susarsınız. Onlar saygı duymasını bile bilmeyen hoşgörüden yoksun kendine bilgili kişilerdir.

kadının erkekte dikkat ettikleri

Göttür diyenler tamamen haklı arkadaşlar. Kadınların fiziği güzel olsun istiyorsunuz fakat kadınlar da erkeklerin fiziğine önem veriyor. Kadınlar yanında bir kemik yığını ve ya yağ torbası gezdirmek istemez. Türk erkeklerine bir kıyak yapıp bira göbeği olanları da seviyoruz fakat her şey sınırlı olmalı. Ha bir de temizlik ve bakım konusu var oraya değinmeye üşeniyorum fakat burun kıllarınızı alırsanız memnun oluruz.

elmalılı hamdi yazır vs şeftalili ice tea

Süper ikili diyebiliriz. Ama ben her zaman mango ice tea'dan yanayım ve onun bu kapışmalara katılamaması çok üzücü.

hava durumunun gün içinde değişme sorunsalı

Zaten öğleden sonra hava ısınacak diye ince giyinip, hava ısınmayınca afedersiniz göt gibi kalmamıza sebep olan durumdur. Gün içinde değişmediği de oluyor yani dikkat.