bugün

aslında kötü bir durum değildir ama biraz abes kaçabiliyor yan yana iken. tamam 1.70 boy olarak uzun sayılmam hatta kısa diyebilirim ama sevgilimin 1.53 olmasına ne demeli ? uzamıyor olm kız ne yapayım seviyorum da ?
Dogru önermedir. Genelde sevilesi, yanakları sıkılası kiz olurlar. Tatlılıkta nirvanadan el sallarlar.

Kendimden biliyorum, boyum 1.92 ama 1.65 lik hatunun tatligi hic bi yerde bulamadim.

Not: eksi veren 1.85 küsürlük, inboxa gel.
kısa boylu erkeklerin uzun boylu kızlarla çıkmasından daha iyidir.
uzun boylu kızların geneli kötü seviştiği için ve yuvarlak hatlı olmadığı içindir.
Biz buna zitliklarin çekimi diyoruz ki lanet bir olaydir. Bkz yakişikli erkeklerin çirkin kizlarla çikmasi
arkadaş boyum 190 cm benim boyuma yakın kızlar genellikle nasıl söylesem avrupa yakasında burhanın makbulenin arkasından söyledikleri gibi "gocaman elleriyle harç garıştıri" çiçek dilligil öztoprağın konuk olduğu bölüm. ama kısa boyluların güzelliği aldatıcı görünebiliyor bir makyajla durumu toparlayabiliyor.uzun boyluların hatları belirgin onlarda böyle bir durum yok.
topuklu ayakkabıyla çözümlenecek problemdir .
çok ayıp ettikleri durumdur. uzun boylu kızlar kendi boyuna göre adam bulamazken, herkes boyu boyuna takılsa ya.
(bkz: shaq ile sevgilisi)
iki gün önce haberlerde donen 190lık erkekle 130luk kadının evliliği gibidir. Uzun boylu kızlar dışlanır bu sebepten. Kıtlık genel olarak var aslında.
175 lik kızların 178 lik bir erkekle gezmesine sebep olan durumdur. E niye 190 lık erkeği 160 lık kaptı da ondan.
bunların hepsi mükemmeli yakalamak için içten verilen dürtüler yüzündendir. uzun boylu erkek düşünüyor, ben uzunum e kızda uzun olursa bizim nesillerimiz kaba tabirle at gibi olur. o yüzden onlara kısa kızlar çekici geliyor, aynı şekilde kısa erkeklere de uzun kızlar çekici geliyor. aynı durum esmer insanlara sarışın, kumralların çekici gelmesinde de mevcut. e napıcaksınız, çekim gücü işte.
minyon kız iyidir, böyle "al kucağına sev" cinsinde şirin olurlar. evet şimdi "ama" geliyor; götü yere yakın olandan korkacaksın aga.
elde avuçta yeterli miktarda uzun boylu kız olmadığı içindir. genel olarak pigme sınıfına giren türk kızının arasında sivrilen uzun boylu kızlar bir şekilde sizden önce kapılır ve sizde elinize kalmamak için kısa boylu olanlara yönelirsiniz.
asik oldugunuzda sayilarin hicbir onemi kalmaz. ne boy, ne kilo, ne de baska bir sey.
birini gercekten sevmek onunla birlikte olmak icin yeterli olan tek sebeptir.
kısa erkeklerin uzun kızlarla çıkmasının sonucudur.
Etraftaki insanların göz zevkini bozmaktan başka birşey değildir.

Mesela benim sevgilim en az 1.80 olmalı ki boyuma topuklu giydiğinde yetişebilsin.
uzunu sokakta kısası yatakta makbuldür.
Not: 181 boyundayım kısa boylu kızları beklerim.
başka çareleri yoktur zira ülkemizin kızlarının boy ortalaması barcelona'nın orta saha boy ortalamasıyla kapışır niteliktedir.
eline aldığında daha büyük gözükmesinden dolayıdır.

şaka lan şaka. sevdiğim için. hem türkiye'de uzun boylu kızlar nerede dediğimdir.
kısa boylu kızlarda uzun boylu erkekleri elde etmek için ekstra bir çaba vardır. kız peşinde koşmayı sevmeyen erkek de '' e iyi bu beni istiyor takıliyim'' der.
götü yere yakın kızların daha ateşli olmasından ileri gelen durumdur. Tecrübe ile sabittir.
güzel olandır, çok da güzelde iyi olandır.

erkekler sanıyor ki boyu kısa olan kadın uzun boylu partner talep edemez. yok tabii ki öyle bir şey. çirkin adamların yanındaki güzel kadınları düşünün mesela. yani adam çirkin diye güzel sevgili edinemez mi?

ayrıca; olumlu yorum yapanlara da bastım artıyı. aferin çocuklar.
basima gelen olaydir. uzun boylu kiz vardi da biz mi cikmadik diyebilecegim onermedir.
Tezatlıkların ılıskısıdır.

Evire çevire sikmek rahat olmuyor. Hatunun bası gogsume anca gelıyordu.

Not boyum 1.82.
güncel Önemli Başlıklar