bugün

entry'ler (11)

camfrog sönmez

başbakana ettiği küfürden sonra tespit edilmiş kişidir. sönmezi yakalayan tayyibin askerleri başbakana hakaret suçundan tek kurtuluşu olarak tayyibi övme olmuştur. sönmez reyiz resmen sike sike tayyibi koruyor yoksa içeri atılacak.

sürekli çiğköfte yiyen türk kızı

son zamanlarda hep görürüm. kızlarda hep bi hadi çiğköfte yiyelim havası vardı. hayırdır diyordum meğersem bunu herkes çoktan farketmiş bile.

not: yemiş gözlemeyi bazlamayı 10 bardakta çay vurmuş üstüne sıçtı köseoğlu sucugu gibi hea ? (bkz: bilen bilir) (bkz: camfrog sönmez).

azealia banks

nicki minajdan iyi ciaradan kötü şarkıcı.

okulda ad ve soyadı acaip olan arkadaşlar

ali top. evet bu arkadaşımız sanılanın aksine soy ismini gayet doğal karşılıyordu. şimdi napıyordur bilinmez.

gelecek kaygısı

şu an tek sorunum olan şey. insanı çok kötü yapar bu kaygı. mutlu bir anda bile kafanıza girince böyle boş boş düşündürür. evet plan yapmaya çalışırsınız ama olmaz boş düşündüğünüzü farkedersiniz. eğer sağlam bir kişilikseniz biran önce atılıp birşeyler yaparsınız. lakin değilseniz. vay halinize. özellikle benim gibi öşengeç olmak çevreden tepki almanıza yol açar.

5000 tl geliri olup iphone kullanmayan insan

fakirlerin kullandıgı eşyaları kullanmayan gayet normal bir insan eylemidir.
örnek vericek olursak ali ağaoğlu sadece arama ve mesaj yollayabilen altın ve pırlanta kaplama bir telefon kullanıyor.

pet şişeye işemek

istanbul trafiğinde mecburiyetten yaptığım eylem. ki siz bunu yaparken pet şişenin büyük olmasına gayret ediniz. sakına 500ml'lik şişede denemeyiniz. ben 2,5 litrenin 1 litresini felan doldurmuştum.

(bkz: pet şişeye çük sıkıştırmak).

trafik

Eğer istanbuldaysanız gecenin 2 sinde bile trafikte durmuş olarak görürsünüz kendinizi. Ve eğer yollarda çok vakit harcarsanız ne kadar ilğinç insanlar oldugunu görürsünüz. (bkz: arabanın içinde pet şişeye işemek).

kurşun kalem kurşundan mı yapılır

peki yerçekimsiz ortamda yazan kalem yerçekimsiz ortamdamı yapılır. sorunsalıyla aynı sorun.

roberto mancini

galatasaray takımının oturmuş yöntemini gelir gelmez buruşturup bir kenara atan ve yeni bir sistem yapmaya çalışan hoca. ama asıl sorulması gereken yeni sistem oluştururken bir yerde tıkandı. çözemedi henüz. ve bu galatasarayın zararına oluyor. bu tıkanmanın sebebi ise parayı alıp yatan defans ve burak yılmaz denen teneke.

kavga ederken mutlaka korunması gereken yerler

Vicdadınızdır vicdadınızı koruduğunuz zaman ( kişiye göre vicdan noktası değişir. siz her ikisinide korumanızda fayda var. ) ya kavgadan vaz geçersiniz yada mecbur bir kavga durumunda toplarınızı korursunuz.