muayeneye gelecek durumu olmayan engelli eşine ilaç yazmayı reddeden doktora ısrar edince, doktorun polis çagırması üzerine şiddete maruz kalan ters kelepçe takılıp biber gazı sıkılması sonucu yaşamını yitiren giresunlu yusuf topal adlı vatandaştır.
bizim yolda görsek içimizi acıtan tipte adama, polis gavura vurur gibi vurup bagırta bagırta yerlerde sürüklemiş.
polisler acığa alınmış ama peki ya doktor?
olayın videosunda açıkça eli ayağı zor tutan bir ayağı çukurda bir adam olduğu belli kurbanı tehdit olarak görüp polis çağıracak kadar insanlardan nefret eden, insanlıktan nasibini almamış şımarık yaratıklara tıp diploması verilmemeli.

http://m.bursadabugun.com...ve-biber-gazi-988942.html
aramaya inan.
Doktorun suçu ne tam olarak onu bir yazsanıza. Hasta görmeden ilaç yazması yasak doktorun. Adam da yazmadı diye kavga çıkarmış doktor da polisi çağırmış. Engelli ve yaşlılara yerinde sağlık hizmeti var sağlık bakanlığının. Aile hekimine gelip kavga çıkarana kadar bakanlığa müracaat etmek daha zor değil mi.
doktorun suçu empati yapıp insan gibi iletişim kurmak yerine acil polis çağrısı yapıp adama terörist muamelesi yaptırmak.
insan gibi konusabilirdi. zırt pırt uygulama değişiyor. bundan bir kac yıl önce aile hekimleri ev ziyareti yapıyordu. sonra kaldırıldı. adam o yasta bunamış olabilir. yanlış hatırlayabilir. kaldı ki
benim de aynı durumda annem var. evde saglık hizmeti falan gelmiyor. anneme ilacı aile hekimine gidip ben yazdırıyorum.