bugün

her yazardan 10 artı oy silinsin...
(bkz: evet oylar geri alınsın)

(bkz: oyları ne yapalım karikatürü)
hepsi iptal edilmelidir. haksız kazanılan göt bile sikilmez. çocuk değiliz amk.
- şu ana kadar yapılan artı oylamaları ne yapalım?

+ dondurucudan çıkartıp buzlarının iyice çözülmesini bekleyelim. sonra ince ince bebek pipisi büyüklüğünde doğrayalım ve borcama muntazam bi şekilde dizelim. mikrodalga fırında beşbuçuk dakikaa.. amaan boşverin en iyisi götümüze sokalım. geleneksel yöntemler herzaman işe yaramıştır.
şu ana kadar yapılan oylamada "56 oy geri alsın", "52 oy bırakın kalsın"dır.

niye kalması isteniyor anlamış değilim.
G.tümüze sokalım.

Napacaz amk, kac gundur seri arti aliyo herkes yönetim niye el atmadi duruma.
aralarında hakkımızla aldığımız artılarda olabileceği için, kurunun yanında yaşta yanmasın diye geri alınmaması gerekir. trollerin puanları eksilerde duracak diye kendi hakkımızın yenmesini istemeyiz. isteyenin ki geri alınabilir.
(bkz: kasım kasım asmak lazım kasım kasım kesmek lazım) *
artı oy verenleri ip sinden tespit edip sultanahmet meydanında eksi oy verenlerle grup yaptıralım.
memleket meselesi oldu amk.
Önceki statünün aşşağına düşmezse sorun yok. ama hep böyle bir şey yapıldığında eski halindende kötü oluyor.
Sözlüğün tadı kalmadı. ben yazdığım şeyin oylandigini bile anlayamıyorum. patron göreve.
(bkz: zall ın demokratik sözlüğü)
oyların geri alınması saçmalık olur, bu artı oyların arasında gerçekten beğenilen entryler de var sonuçta.

zall'ın abartı oy verenleri belirleyip onların oylarını silmesi daha mantıklı olur.

bu başlığın sözlük kurallarına uygun olup benim girimin forum/chat tarzı entry olarak silinmesi de ironik bir olay.
Zall'ın gelişmeler butonundan duyurduğu anket sorusu.

Bence bu soruna sebep olan kişilerin götüne sokalım. Evet.
eğer acimayacaksa katildigim uygulama.

+dötümüze sokalim.