bugün

son gelişmelerden sonra "sikerim böyle orduyu da, istihbaratı da, devleti de" diyip firar etse yeridir.
" yahu süleyman abi, neden burada öldün yaaa ! " diye mevta ile konuşandır.
resmi ve sivil orospu çocuklarının dilediği bir savaşa malzeme olmak için kendi devletince öldürülmeyi hak etmeyen askerdir. gelsin; yanımızda onuruyla yer alsın. kancık başı soysuz gövdesinden ayrılacak nice veled-i zina var.
kendi ülkesinden kendisini korumak durumunda kalmış ve çok garip duygular besleyen bir askerdir.
Askerliği bitince hakan fidan'ın hesabını kesecek askerdir. Sen öldüreceğine ben öldüreyim amk.
ihanete uğramış askerdir...
Kalemi kırılmıştır. Gözden çıkarılmıştır.
"Neden ben?" Diye düşünüyor olması muhtemel askerdir. Allah yardımcısı olsun.
tezkereyi aldıktan sonra dehal ülkenin cumhuriyet savcılarına gidip kendilerini harcamayı düşünebilen devlet görevlileri hakkında suç duyurusunda bulunması gereken gariban mehmetçiktir. ben olsam ertesi gün savcılığa giderdim. göte göt diyeceksin bu memlekette ki cesaret edemesinler bir daha. ondan sonra bol tiyatro; "şehitlerimiz, acılı analarımız onlar artık bizim de analarımız". hassiktirin ordan. yavşaklar.
FAKIR FUKARANIN EVLADIDIR. DEVLETI IKTIDARTA KALIP RANTI SOMURMEK ICIN KENDISININ OLDURULMESINI DUSUNMEKTEDIR. ANASINI DUSUNUR.
bugün bir kez daha başı belaya yaklaşmış olan askerdir.