bugün

Müzik sözlük düşünceler. sıradan bir gece.
düşünmeking. şöyle ki, 1 vücutta iki kişilk taşıyorum sanki. bir tarafta hayata aç, yenilik ve bilgi arayışında, sürekli kendini geliştirmeye çabalayan, o geminin bir gün geleceğini düşünen ancak o gemi gelene kadar ona layık bir liman yaratmaya çabalayan; diğer tarafta ise akışına bırak yiaa koy götüne anı yaşa zaten hayat anlamsız diyen sub-pessimist bir ömer var. günün belli zamanlarında 1.ömer, belli zamanlarında ise 2.ömer devreye giriyor. ama ikisinin de ortak olduğu tek bir nokta var, o da umut.
Yanıyorum aq.
çalışıyorum.
safiye inci'yi düşünüyorum. aşık oldum.
Uykusuzluk lütfen beni serbest bırak ve kırdaki kız arkadaşımla çılgınca aşk yapma rüyasını görmeme izin ver.
Akraba ziyareti için otobüs yolculuğu yapıyorum.
görsel
Playsatation oynuyorum.
görsel

Yesem mi? Yemesem mi?
Kurabiye yapıyorum.
Uyanmaya çalışıyorum.
Napiim haci. Ayni iste.
Sen napiyon?
Hastalandım. Burnumu çekip duruyorum.
iş yerinde ezelin 20. bölümünü seyrediyorum.
Sigara içiyorum.
Patronum için kıçıma motor taktım var gücümle çalışıyorum.
siteye indim, misafirlerin aşağıya inmesini bekliyorum,

4 tane minik kız çocuğu var, siteye her giriş çıkışımda koşarak yanıma geliyorlar, tuhaf tuhaf sorular soruyorlar ve birlikte gülüyoruz.

- bizimki geldi! diyerek gülerek elindeki topla, kat kat elbiseleriyle yanıma geldiler yine. onlarla sohbet etmek keyif veriyor ve bazen bana benzeyen bir kız çocuğum olsun istiyorum.

yaz gök, güneş ne varsa onlar için daha renkli, yıldızlar arasında mavi giyip, kocaman gülen, neşe saçan çocuklar.

peek tatlılar.

hep gülsünler ve rotaları daima güvenli olsun.
Memlekette balkonda oturup denizi seyrediyor, üstüne bir de hayal kuruyorum.
biriken makaleleri okuyorum, akşam gideceğim seri filmin birincisini izleyeceğim. ve ondan da önce çıtır bir afetle buluşup bir şeyler içeceğiz.
Çalışıyorum.

Öte yandan duygularımı bu kadar açık seçik söylediğim için kendime kızıyorum...bence çok insani. ilişkiler babında tabi. Fakat zayıflık olarak algılanıyor.

Bunun dışında kan kusup kızılcık şerbeti içerim. Herkes sülalem raad zanneder.
Hiçbir zaman sıkılmadığım assassins creed serisine devam!
(bkz: unity)
Japon dizisine başladım. Kızın saf ve zayıf karakteri yüzünden sinir krizi geçiyorum.

Şu an terrier tarafındn kovalandı! Terrier! Minik süs köpeği...
lol oynuyorum arkadaşlarla.
iş yerinde ezelin 22. bölümünü izliyorum. bide sütlü kahve içiyorum.
Hep yapmak istediğim şeylerden birini. Sıra diğerlerinde...