bugün

bir beşiktaşlı olarak "yaptıysa bir pislik alsınlar içeriye" dediğim durumdur. herkes cezasını çeksin eğer suçluysa.
http://www.haber1903.com/...-ifade-verecek-h1671.html
bir beşiktaşlı olarak suçlu olduğuna inanmıyorum. ancak varsa böyle bi'şey kesinlikle gereken cezayı çekmeliyiz.
anadolu ajansı'nın dediğine göre şüpheli sıfatıyla ifadesine başvurulacakmış.
bir beşiktaşlı olarak, eğer doğrular ortaya çıkacaksa, herkes üzerine düşecek olan cezayı çekecekse ve bundan sonra lig seyredilebilir bir lig olacaksa, beni bile alsınlar dediğimdir.
daha bugün kendisinin çok başarısız biri olduğunu ama bizi fenerbahçe'nin düştüğü duruma düşürmediği için kendisine ne kadar teşekkür etsem az olacağını yazmıştım.
eğer bu kadar yanlışının yanında bir de bu b.ku yediyse hakikaten yazıklar olsun.
varsa cezası çeksin.
gerekirse dolaylı olarak biz de çekeceğiz mecbur.
yeter ki bitsin bu olaylar artık.
bir fenerbahçeli olarak, birçok beşiktaşlının yaptığı gibi olayın detaylarının farkında olmadan, "atın şikecileri içeri", "para şike işte kartal işte" demeyeceğimdir.

"kötü gündür, geçer. hep destek tam destek". bütün taraftarların dilinden düşmemelidir.

dileğimiz adaletin yerini bulmasından yanadır.
ayrıntıları beklemek lazımdır.
sabahın 7'sinde apar topar evinden alınmamış olması, evinin aranmamış olması, ifadeye kendi ayağıyla gidecek olması gibi detaylar umut verici.
bu en azından çok büyük bir olayın olmadığını gösteriyor.
gelişmeleri beklemek gerek.
şimdi ne desek boş.
bir bursasporlu olarak boşversinler beşiktaşı. sinan engin'i alsınlar yeter diyorum. bu seneyi siktir et. 2004 ün hesabını versin bu adam yeterli benim için.
http://www.milliyet.com.t.../07/28/yasam/axyas02.html
şüheli sıfatıyla ifade verecekmiş. daha orta da fol yok yumurta yok. savcılık tarafından gözaltına alınsa bile. hala sorgulama süreci var, mahkemesi var. mahkeme karar vermeden kimseye suçlu muamelesi yapmamak gerek. gerçi biz vur dedin mi öldürmeyi seviyoruz.
bir bjk li olarak konuşuyorum, yaptıysa cezasını çekmeli..
sonuna kadar en ufak ayrıntısına kadar incelenmelidir ve en ufak bir pislik varsa en büyük cezayı beşiktaş taraftarından alacaktır demirören.
daha neyin ne olduğunu bilmeden ne demiröreni suçlar beşiktaş taraftarı nede körü körüne savunur.
bizim için aslolan beşiktaş'tır.
bir beşiktaşlı olarak yazıyorum. katakulli yaptıysa atın içeri, çıkarmayın.
http://www.haber1903.com/...nin-haberi-yok-h1672.html
beşiktaşlılar'ın centilmenliğine (!) hayran olunan durum... olaya bak:

- atın içeri, adam değil! fener küme düşsün de, gerisi önemli değil...
bir insan olarak suçu varsa çeksin diyorum bjk liler de kurtulmuş olurlar hem.
bir şalgamsporlu olarak konuşuyorum. (bkz: yıldırım demiören yeter)*
suçlu olan kimse cezasını çeksin diyoruz, fbliler biz küme düşelim diye böyle konuşuyorsunuz diyorlar. demirören şikeye karıştıysa bizde küme düşeriz zaten ama buna rağmen siz düşün diye böyle diyoruz öylemi? resmen akıl tutulmasıdır bu, siz hala şoktasınız.
beşiktaşlıların "demirörenden bir ihtimal kurtuluruz" diyerek desteklediği sorgulama durumu.
şüpheli olma gibi bir durumu olmayan kişidir. sadece bilgisine başvuralacak zattır. ayrıca varsa da cezasını ve cezamızi paşa paşa çekeriz. fenerliler gibi çirkeflik ve pişkinlik bize yakışmaz.
bizzat istanbul emniyet müdürü yalanladı. yokmuş öyle birşey. ntv de gördüm az önce. ayrıca yukardaki bjk li yazarlarla iftihar ettim. suçluysa cezasını çeksin demişler. işte beşiktaş ın fenerden farkı.

zaten yok öyle bir şey. zaten kaçıncı olduk yav. ayrıca fener lobisi,yandaşları mi bu haberleri yayıyor, anlamadım. *pis kokular geliyor burnuma, benden uyarması.
güncel Önemli Başlıklar