bugün

Buz gibi gerçektir. Kendini gündemde tutma çabasından mıdır, 'sensiz de varım' diye meydan okumasından mıdır bilinmez ama öyledir. https://www.instagram.com/seymasubasi/?hl=tr
manyak bu karı süper bişeydir.
yerli Jennifer sanki melek gibidir.
Yeni alıcılara cazip gelme çabası...
doğanın bir getirisidir. yeni başka evli erkekleri düşürebilmek için evriliyorlar bu şekilde bir parlama geliyor aydınlanma geliyor.
benim eski karım da biz boşandıktan sonra oldukça seksi giyinmeye başlamış, işe hep miniyle gidiyomuş, bizim arkadaşlar söylüyolar bana zaman zaman...biz de gülüp geçiyoruz, n´apalım...

kadınlar genellikle öyledirler...boşandıktan sonra yeni avlar peşinde koşarlar, erkekler gibi karalar bağlamazlar...
aldığı ilk nafaka ile estetik yaptırması buna etken sanırım.

çok acı lan bu. şeyma'nın güzelliği değil, boşandığı kocasının ödediği nafaka ile estetik yaptırması. eski kocası açısından yani.

hocam; düşünebiliyor musun. arabayı satmışsın ama; arabaya başkası biniyor olmasına rağmen, modifiye masraflarını sana ödetiyorlar. bilmem sıkıntıyı anlatabildim mi? evet.
şimdi buraya birşeyler yazacağımda meriçler pusudadır şikayet falan eder. üstü kapalı söylüyorum: oropsu.