bugün

Öncelikle hırsızlıktan başlayayım. Bir kuyumcu dükkanımız olsun. Sen de bu dükkanın sahibi ol. Hırsızımız bütün hazırlıklarını yapıp geliyor ve dükkanı soyuyor. Sonra çaldığı altınları harcıyor veya saklıyor. Hırsızımız yakalanıyor ve sorgulanıyor. Polislere diyor ki "tüm parayı harcadım". Mahkemeden alacağı ceza maksimum 7-8 yıldır. Hatta indirimle 5 yıla kadar düşer bu süre. Senin bir hayat boyu verdiğin emeği adamın çalması 15 dakika. Ayrıca hiçbir ceza da almıyor. içerde yiyip içiyor. Keyif çatıyor adeta.

Bu suçun şeriatta cezasını bilmiyorum ama büyük ihtimalle sol elinin kesilmesine hüküm verilir.

Sonra birisi geliyor senin sevdiğin birini öldürüyor. Sebebi de bazen "dik dik baktı" bazen "önüme arabasını kırdı" oluyor. Böyle saçma sapan sebeplerden ötürü bir sürü insan ölüyor hergün. Eğer kısasa kısas olaydı insan canı bu kadar değersizmiş gibi görülürmüydü hiç? Çok çok düşük bi ihtimal.

Dünya bir domates kasasıdır. Eğer kasanın içindeki çürükleri temizlemezsen zamanla tüm kasa çürümeye başlar. işte şeriat o çürük domatesi kasadan atma işlemini yapar.
şeyhlerine kendilerini bedeletmekten zevk alan sözde dincilerdir. vatan haini yunan sever ingiliz mandası altına girmeye hazır kişilerdir.
demokraside daha iyi rant döndüğüne eminim.

şeriat olsa beslenecek çok fazla boğaz çıkar. şimdi bi diyanete atıyolar üç beş, cemaatlerden ağızları da yandı.

bunlar siksen istemiyolardır şeriatı. demokrasi yağlı. bakma sen. kolay işler. 3-5 sakala tav millet.

not:gerçi bakma işte demokrasi dediğime. her ne sikimse bu bizde olan.
görsel
arkadaşlar şuan şeriat gelirse açık açık ne olur biliyor musunuz? yarra yeriz. çok sert biliyorum ama gerçek.

ne şuan şeriatın sağlanacağı bir ülke var ne de bunu tam anlamıyla yapabilecek babayiğit, adalet timsali bir lider var.

ülkemiz şuan bu rejimle bile ne halde görmüyor musunuz? din tüccarları, siyasal islamcılar, hacılar hocalar, büyücüler vs vs vs.
ben de bıktım bunlardan ama ne yapayım. Allah cezasını versin bunların. Bunlar ne işe yarıyor? Anca dininden ediyorlar milleti. 2000-2020 arası ateist nüfus artışını görmüyor musunuz?

Münafıklık böyle bir şey işte.

bir de şeriat gelirse. ooo anam anam anam. bunların sürü gibi artışını siz düşünün. şeriat lafını duyana daha bir güven gelecek, meydan dolacak.

he birisi şeriatı zamanı gelince sağlayacak zaten siz merak etmeyin.

hep söylüyorum ve buna inanıyorum da,

Allah tarafından doğrudan gönderilmemiş hiç bir beşer şeriatı tam anlamıyla doğru temin edemez.
Kesin ve net. Kendi görüşüm.

yani şuan gelecek şeriat yarardan çok zarar getirir. ha illa kol bacak kesmek istiyorsanız çıkarın bir kanun yapın. gayet de güzel olur.
Benim ise anlamadığım konu, Müslümanım diyerek şeriatı istemiyorum diyenler.

Kardeşim akıl sahibi olanlar için ibretler vardır, Velhasıl önce çelişkiden kurtulup dinimizi öğrenmeliyiz.

Bahse konu şeriat iran yahut Arabistan'da uygulanan şeriat değildir, bunlar sapıklığa düşmüşlerdir.

Ne buyurdu efendimiz muhammed Mustafa (s.a.v) 'benim ümmetim yetmiş üç firkaya ayrılacak yetmiş ikisi helak olacaktır, ancak biri müstesna. Kimdir bunlar? Ehli sünnet vel cemaat..
Elbette ki Allah (c.c) affı geniş olduğu gibi azabı da çetin olandır..