Hem ayranim dökülmesin hem puanım gitmesin hocalığı.

Düşük vizyon enteresan bir kafa yapısı! 35.dk da "ben dökülüyorum" diyen burak yılmaz a neden sabrettiğini gerçekten merak ediyorum. Daha geçtiğimiz hafta ispanya da golünü atmış ve yetenek olarak iyi fizik kalitesi olarak burak ı top diye oynayacak enes ünal varken neden yani?

Kompleksli misin abi sen!

Bu korkaklık neden peki? Sen bu korkaklık yüzünden tarihinin en kötü fenerbahçe sine inönü de 3-0 dan az kalsın maç veriyordun hala neden bu korkaklık!

45 ile 60 arası takım tam saldırmış ve gol atma sinyali verirken çıkma yaslan top çevir ne demek?

Melih çizgi den topu çıkarmasa ne diyecektin basın toplantısında?
Hayır neden lider olmayı gruptan lider olarak çıkmayı hedeflemiyorsun neden bu eziklik kardeşim?

Ucuzluk bir plan değil günü kurtarmak.
imaj düşkünü ve 2 felsefi söze tav olan pembe götlülerin asla eleştirmediği tipte hocalıktır.

bugün takımın başında ya terim olsaydı ?
yerin dibine sokulur, "taktik bilmiyor yea" denilirdi arkasından.
milli takım iki götü topladı ya başladı bizimkiler onu bunu eleştirmeye. ersun yanal geldi eleştirdiniz gönderdiniz, abdullah avcı geldi eleştirdiniz gönderdiniz fatih terim geldi eleştirdiniz gönderdiniz lucescu geldi aynı şenol geldi dünya kupasında 3.yaptı gene yaranamadı gönderdiniz sonra niye gönderildi dediniz tekrar geldi gene eleştiriyorsunuz. yav arkadaşlar kim gelsin kimi istiyorsunuz 2 maç susmanız için. koduğumun yerinde herkes teknik direktör anasını satayım. azerbaycana letonyaya yenildiğimiz günlerden elemeler bitmeden çıkmaya kadar gelmişiz. sağlam bir ekip kurmuşuz. tamam yensek daha güzel olacak da anlıyorum ama gözünüze seveyim her boku eleştirmekten artık vazgeçelim. en azından işler yoluna girerken bi kenara koyalım şu hastalığımızı.
aynı zamanda 9 mm kurşun yemiş gibi kendini yere atarak en iyi sahtekarlık oscar ödülünü almak demektir.
Acaba a millî takımın başında Fatih Terim olsaydı ne diyecektiniz? Eminim "olsun hocam, canın sağ olsun, imparator ulan, senin imajın yeter." falan diyecektiniz.

Sevmediğiniz birisinin takıma çeki düzen vermesi sizin zorunuza gidiyor. Ama gerçek bu, ne yapacaksınız?

Emin olun, Fatih Terim bu takımın başında olsaydı EURO 2020'yi ancak dürbünle görürdük.
--spoiler--

emin olun, fatih terim bu takımın başında olsaydı euro 2020'yi ancak dürbünle görürdük.

--spoiler--

euro 96, euro 2008 ve euro 2016'yı dürbünle gördük zaten.