bugün

telepatik iletişimin gelişeceği aşk türüdür. gerçekten seviyor ve düşünüyorsan hissedersin onu. kesin.
hayatta hep sıradan şeyleri istemeyin çocuklar.
olanın farkını yaşayın.
bir kere de elinizde olanın kıymetini bilin.
hem her zamankinden olsun hem sonucu farklı olsun demek şımarıklık değil de nedir?
bir gece ansızın otobüse atlayıp, bir sabah ansızın kavuşmaktır.
bunu başaramayan beceriksiz çoktur. suçlarını edebi cümlelerle gizlemeye çalışırlar.
şehirlerarası seks yaşanması yüksek olasılıklı aşk.

yalan mı ?

özlenen sevgili, onca yol ve harlanan duygular. sadece bir kıvılcım yeter.
iki tarafında aldatma olasılığının olduğu ilişkidir, (bkz: ilk aldatan kazanır)
(bkz: adana çık aradan)
başımı göğsüne koyupta onun o tatlı, sert, sıcak halinde nadasa bırakmak isterim kendimi. nefesinin buğusu saçlarımı ısıtsın, nemlendirsin. koluma takayım işte bu diyeyim. en güzel anlarımı anlattığım değil birlikte yaşadığım olsun. pazar sabahları acele acele uyanmaya sebebim olsun. simitimin yanındaki çayım, kokoreçimdeki kimyonum, yoğurdumdaki kaymağım.

yanımda olsun benim olsun. şizofren bir aşık gibi sadece benim gördüğüm, benim duyduğum değil hani x nerde yok bugün yanında denilen olsun. güneş gözümü alıyor diye endamıyla güneşle arama giren olsun. yoksa, e yoktur o zaman.
vardır tabi severek, sevilerek, yaşananları. çogunluklaysa aldatma ve aldanmaya açık oturumlardır.
işin ucunda büyük ihtimal ayrılık vardır.
özlemek ve her an istemek sevdiğini yanında.
ne kadar uzak kalsada nekadar yanında olmasada hissedebilmek varlığını hemde hiç şüphe etmeden.
onun sende olduğunu bilerek sevmek. derin içten ve yoğun...
geldiğinde bir başka bakmak ona, gitmeden özlemek bakışlarını sözlerini.
o günün bir anını bile boş geçirmemen gerektiğini hissetmek.
o gittiğinde bomboş kalması gözlerin yeniden ama yeniden gelmesini beklemek herseferinde daha aşık ve daha derin hissetmek ruhunda ruhunu.
Yaşanan en saçma aşk olsa gerek.En zor anında yada en mutlu zamanlarında o yoktur.Yanında değildir.Kısaca gözden ırak olan gçönüldende ırak olur.
pişmanlıktır.
olabildiğine özlemektir. dilinize keşkelerin düşmesine sebeptir bi kere.
keşke daha sıkı sarılsaydım, daha çok öpseydim gibi.
sevgili yanınızdayken bile hasret çekmektir. zira gideceği düşüncesi içinizi burkar.
en idealleri,

bolu-düzce,
ankara-kırıkkale,
izmir-manisa,
kocaeli-istanbul

şeklinde olanıdır. diğerleri çok masraflı ve özlem doludur.
en çok özveri isteyen ilişki türüdür.
zordur zor.

ne kadar severseniz sevin, ne kadar aşık olursanız olun.

bir süre sonra en küçük şeyler büyür.

büyür.

büyür.

ve sonra dev bir tsunami gibi çarpar yüzünüze.

kalırsınız ben gibi orta da bir başına yapayalnız.
elinizde patlayacak eylemdir efendim. şehirlerarası aşk mı yaşanır ya? şehrinde kimse mi kalmadı allasen? kısacası aşk; görmek, dokunmak, işitmek ister; hepsini birarada ister dostlarım. siz çok iyi niyetli olsanız da karşınızdakinin ne haltlar karıştrdığınızı bilemezsiniz, onu yeterince tanıyamazsınız. o yüzden aşkınızı en azından çok yakın mesafelerde -sakarya-kocaeli- gibi yaşayınız. daha fazlası yorar, üzer. olması imkansıza yakındır.
msn de hayli vakit geçirmenize sebep olur.
bir süre sonra gözden ırak gönülden ırak durumunun yaşanmasıyla sonlanacak olan aşktır.
(bkz: tecrübeyle sabit)
mesefaler dolayısıyla bitme ihtimali cok yüksek olan aşkı yaşamaktır. herzaman da bitecek diye bir şey yoktur evlilikle bile sonuçlanabilir.
Aynı şehirde aşk yaşamaktan daha zor olan durumdur.Kontör ve bilet paraları aşıkların bir taraflarına girmektedir.
En iyisi sevdiceğinle ne yapıp edip aynı şehirde hatta aynı mahallede oturmaktır.*
- özlemektir.
+ şehirlerarası otobüs firmalarının host - hostesleriyle kanka olmaktır.
edirne - hakkari olsa farketmez.
o kız beni terketmez.
herkesin söylediği gibi ilk söylenmesi gereken zor olduğudur. evet zordur ama çok güzeldir. her türlü duyguyu tam anlamıyla yaşarsınız. özlemi, sevgiyi, aşkı öğrenirsiniz. birlikte olduğunuz kısa zamanlarda hiçbir şeyden almadığınız kadar keyif alırsınız. yanınızda olmasını istediğiniz insan o iken, sırf aradaki uzaklıktan korkup kaçıyorsanız zaten sevmenin anlamını bilmiyorsunuzdur.

ne demiş tayfun taliboğlu:

uzaklığı yok sevdaların, yaşamasını bilene.
onun olduğu şehir dünyanın en güzel yeridir.
ızdırabına sövülesi aşktır.

(bkz: bu aşkın ızdırabını)