bugün

yeni bir hayat yarışmasını sunmakta olan kadın. big brother tarzı ama spor yapmalı, kilo vermeli bir program sunuyor. haftanın finali kısmına denk geldiğim bölüm tam bir rezalet soğuk jüri düşük performanslar vs...
bugün zahide ile yetiş hayatada fatih kısaparmakla şarkı söyleyen kadın.
ben lisede okurken* iki-üç ülkücü arkadaş aralarında konuşurken duymuştum ş.kısaparmak bir ülkücü sevdim diye bir eser okuyormuş çok güzelmiş falan. ne zaman televizyonda bu bayanı görsem aklıma o ülkücü arkadaşlarım gelir, hayattan soğurum.
o sunduğu saçmasapan tv programlarından birinde aldatılan bir kadına "-olsun erkektir yapar"gibi iğrenç bir söz söylemiş öncesinde de şiir okuyarak(şiir okumak kötü değil o okuyunca çok kötü ) yeteri kadar iğrençleşmiş ama iğrençlikte istikrarlı bir şekilde devam eden ayıdan bozma bir kadın.nalet olsun sana be.
kanal yediye kazık çakmış iki televizyonda görünen ulusal ünlülerimizi(!) yada yerel ünlülerimizi(!) hiç bulamazsa kocasını konuk eden iticilikte yapmış tavan muhafazakar kanalların ekran yüzü olmuş bayan* kadındır.

ses desen yok, güzellik desen yok, sempatiklik desen hiç ama hiç yok nasıl bu seviyede tam bir soru işareti.
kendi programına kocasını çağırıp kendi sorduğu sorulara kendi cevap verem itici zihniyet.kocasına allah sabır versin.
kocasından daha fazla göz önünde bulunan kadın. şiir okurken ağlamaklı tavrı sinir bozucu.
8 mart dünya kadınlar günü kapsamında yalova belediyesinin davetlisi olmuş kişi. programı esnasında protesto edilmiş falan ama kadınlara verdiği o muhteşem tavsiyeleri düşündükçe, böyle bir günde böyle bir konuk. anlamakta hala güçlük çekiyorum...
kendisi açık ve aleni bir şekilde -neredeyse- nişanlı veya flört eden kadınların aldatılmasının normal ve masum olduğunu belirtmiş programında.

muhafazakar kesim kadınlarının neden sebep öncüsü möncüsü gördüğü belli olsa gerek bu karıyı.
bre zındık, bre kafir, bre aklı başından çıkmış gitmiş kadıncağızım,

veren kadın aldatılmaz, vermeyen kadın aldatılır ne zamandan beri aforizma oldu.

o bok gibi düşüncelerinizi alsanız da buralardan bir gitseniz, nasıl mutlu olacağım nasıl!
esra ceyhan ekolünün son temsilcilerinden. hala böyle izleyiciyi aptal yerine koyan, insanların dini duygularını sömüren sunucuların ve programların olması televizyon sektörünün en büyük ayıbıdır.
Kendisi ekranda belirince insanın aklına hemen saman yabası geliyor.
ağzının ortasına bütün gücünüzle yabayı vurasınız geliyor.
yabayı ağzına çalınca ele yayılacak o güzel titreşim geliyor.
öldüresiniz, oracıkta bayasınız geliyor.
geliyor arkadaş! ne yapsan geliyor!
ağlama kadın! elimden bir yaba çıkacak!

choose your weapon! *
görsel
fight!
muhafazakar kesimin sevgisini nasıl kazandı ben de anlayamadım. bayağı bir takipçisi var. kocasıyla kanal 7 stüdyolarında yatar kalkarlar. yüzünde yaklaşık 350 gram boya vardır.
haber spikerliği ile başladığı kariyerine kadın programları sunarak devam eden türkü baba fatih kısaparmakın eşi olan bayan sunucu. kanal7'de, star tv'de şimdide samanyolu tv'de sevenleri ile buluşmaktadır. ayrıca ben almancı değilim amca gibilerinden bir şiiri vardır diye hatırlıyorum sanki.
(edit; star'daki programı kocasıyla beraber yapmışlardır kısa sürmüştür).
muhafazakar kesimin efsanesi. ağlayarak konuşur.
bugün yaptığı tv programına getirdikleri ineğin ısrarla oruç tuttuğunu söylemiştir, sahibi insanların arasında yemiyor dediği halde, bu saatlerde yemediği konusunda ısrar edip bayağı bir güldürmüştür beni.
"+ şebnem hanım burdan babamın babalar gününü kutlamak istiyorum.
- bütün babaların babalar günü kutlu olsun! "
şeklinde , insanlara özel bişey yaşatmayan kişidir.
bir türlü sesine tahammül etmeyi öğrenemediğim kadın. bir de şiir okumaz mı.. ahh!!
duygu sömürücüsü. tek yaptığı titrek sesiyle yürek dağladığını zannetmek.
yakın zamanda stv'de başlayacak programda göreceğimiz kişi. lakin artık mide bulantıları vesaire rahatsızlıklara meydan vermesiyle görülmek istenmeyen kişidir.
kendi halinde flash tv yada kanal 7 kitlesine hitap eden kişi.
(bkz: esmer)
başka kanalda yarım bıraktığı şehitlere istismar programını "flsh tv" de devam ettiren yapmacık kadın. bu ne vatan millet sevgisiymişki beş dakika önce "manda yuva yapmış söğüt dalına" ile kıvırdıktan sonra, utanmadan; "büyüttüm besledim asker eyledim" türküsü söylenebiliyormuş.
(bkz: depresif kısa ve anlamsız şiirler)
hayatimda duydugum - negatif anlamda - en akilda kalan seslerden bir tanesi. yarabbi gücüne gitmesin de, cok kötü bu ses, cok.
flaş tv de programa başlayarak ne kadar kalitesiz bir kişi olduğunu birkere daha ispatlamıştır.