bugün

en nefret ettiğim laf, acik acik desene kahpe, seninle konuşmak istemiyorum diye, boyle şeylere ne gerek var, adam mi kesiyoruz yani ne.
kişinin konuşmamak için ürettiği bahane.
Evlat acısıdır varya yemin ederim.
kabaca siktir git olan cümlenin kibarcası.
Dünyanın en büyük yalanları arasındadır. Bizzat kendimin bile utanmadan söylediğim bir yalan olan gerçek.

Bazıları dakikaların bedava olduğunu düşünüyor ne yapayım.
akıllı telefon dünyasında alışılması gereken söz.
şu söze bile itimat etmiyorsan zaten konuşma o insanla. sorununuz nedir kimseye güvenemiyor musunuz?
Dışardayım ve şarjım bitmek üzere.hatta o kadar bitmek üzere ki parlaklığı tamamen sıfıra indirmişim 3g yi kapamışım ki beni idare etsin.E bu halde bi de sizle mi konusacam.
Neden bu kadar nefret edildiğini anlayamadığım laf. Bir çok şeyin bahanesidir "şarjım az".
1. Gerçekten şarjı azdır ve acil işleri halletmesi gerektiği için telefonu kullanıyodur bu sırada sizin yanlış anlamanızı istemez.
2. Dertlidir ve dert anlatmayan sevimli insancıklardandır. Sizi üzmek başınızı şişirmek istemez.
3. Sinirlidir. Size patlayıp sizin de ağzınıza sıçmak istemez.
vs.

He sonra dönüp sizinle konuşmaya çalışmadıysa da, demek ki hiç sizin bişeysiniz olmamış demektir. Vaktinizi de boşa harcamıyodur. O zaman bye dır.

Çok eksi yiyicem gibi geliyo ama nys. Bu da böyle bi fikrimdi..
Yeni nesilin 'tünele giriyorum çekmiyor' hesabı.
Bunu diyen bir de whatsapp ta çakılı halde çevrimiçi olur bir de. Tam küfürbaz eder insanı.
bu cevabı alanın zoruna gitmiştir.
çoğunlukla yalandır. bazı kişiler doğru söylese de genellikle inanasım gelmiyor brother.
mesajlaşmaktan sıkıldım demenin kibarcası.
Sarji azdir. Merak etmeyin diye onceden haber veriyordur. Dusunceli insan.
akıllı telefonların muzdarip olduğu kısa şarj süresi sıkıntısı nedeniyle geçiştirme amacı güdülmeden ciddi olarak söylenen şeydir.10 dk. konuşuyorum telefon ütüye dönüyor+%10 şarj yiyor be!
genelde bahane olarak kullanılsa da benim genelde dışarıdayken sarjimin %5 in altına düşmesiyle söylediğim ve genelde de gerçek olan durumdur. hatta bazen hiç acmiyorum.
%1 olmadan haber vermez heyecana sokarım.